SuperBiz wiadomości Ostre spięcie Wiplera z Antoniszyn-Klik na debacie "Super Expressu"! [WIDEO]

Ostre spięcie Wiplera z Antoniszyn-Klik na debacie "Super Expressu"! [WIDEO]

15.10.2015, godz. 14:15
Ilona Antoniszyn-Klik i Przemysław Wipler.
Ilona Antoniszyn-Klik i Przemysław Wipler. foto: Super Express

Nie ma przedwyborczych debat bez ostrych wymian zdań i drobnych złośliwości. Nie inaczej było w przypadku debaty gospodarczej "Super Expressu". Pod dwóch stronach stołu zasiedli naprzeciw siebie m.in. Ilona Antoniszyn-Klik z PSL oraz Przemysław Wipler z KORWIN - i to w przypadku tej dwójki najbardziej iskrzyło. Były osobiste utarczki, naśladowanie lotu ptaka i szyderczy śmiech.

- Może mi pani nie przerywać? Ja rozumiem, że pani jest zdenerwowana, bo jesteście pod kreską (progu wyborczego - red.) - wypalił poseł Przemysław Wipler do członkini PSL-u Ilony Antoniszyn-Klik. A ta nie pozostała mu dłużna. - A pan jest nad kreską, i lata jak ten orzeł nad tą kreską - dodała, rozkładając ręce niczym ptak w locie. Barwne porównanie Antoniszyn-Klik rozbawiło resztę gości, jak również samą sekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki.

Zobacz także: Debata "Super Expressu" za nami! Zobacz podsumowanie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Podczas środowej debaty "Super Expressu" to właśnie na linii PSL-KORWIN najbardziej iskrzyło. Nawet pomiędzy tradycyjnymi rywalami PO-PiS nie było takich starć. W jednym temacie Wipler i Antoniszyn-Klik byli jednak zgodni, przedstawiciele obu komitetów wyborczych postulują wprowadzenie emerytur obywatelskich.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: