SuperBiz wiadomości Pierwszy polisomat w Polsce. Ubezpieczenie prosto z automatu na lotnisku w Modlinie

Pierwszy polisomat w Polsce. Ubezpieczenie prosto z automatu na lotnisku w Modlinie

23.03.2017, godz. 15:39
Kolejką na lotnisko
foto: SHUTTERSTOCK

Na podwarszawskim lotnisku kupisz ubezpieczenie na podróż w polisomacie. To nietypowe udogodnienie wprowadziła firma ubezpieczeniowa Link4. Jeżeli planujesz zagraniczny wyjazd z Warzawy-Modlina, zakup ubezpieczenia okaże się równie prosty co wypłata gotówki z bankomatu.

- Przygotowanie do wdrożenia pomysłu w życie trwało długimi miesiącami. Przede wszystkim ze względu na integrację systemu informatycznego z maszyną – można przeczytać w komunikacie prasowym.

Zobacz także: Ryanair uruchamia 14 nowych tras z Krakowa

Zanim urządzenie zostało postawione na lotnisku w Modlinie, Link4 musiał uzyskać zezwolenie na montaż maszyny w porcie lotniczym od Urzędu Lotnictwa Cywilnego. - Sprawę otrzymania stosownych uprawnień ułatwił fakt, iż Link4 jest spółką związaną kapitałowo z PZU, w którym skarb państwa posiada swe udziały – poinformowała firma.

Zobacz też: Nowe tanie połączenia lotnicze z Wizz Airem i Transavią

Zwolenników szybkiej jazdy zmartwić może fakt, że od początku kwietnia cena polisy w Link4 zostanie uzależniona od prędkości jazdy kierowcy. Przedsiębiorstwo będzie korzystało w tym zakresie z tzw. telematyki. Na zmianie skorzystają osoby, które jeżdżą wolno. Będą mogły zaoszczędzić nawet 25 proc. kwoty, którą musiałyby wydać obecnie.

Oprac. na podst. wnp.pl, monitor-press.info

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: