SuperBiz wiadomości PKO BP otwiera oddział w Czechach

PKO BP otwiera oddział w Czechach

03.04.2017, godz. 11:24
PKO BP, bank, PKO
Placówka PKO BP. Fot. PKO Bank Polski foto: Super Express

Od 3 kwietnia PKO Bank Polski rozpoczął działalność w Czechach. Z usług oddziału w Pradze mogą korzystać czeskie firmy prowadzące interesy w Polsce oraz polskie firmy, które działają w Czechach.

Oddział otwarty od poniedziałku w Czechach jest drugim zagranicznym, po placówce we Frankfurcie nad Menem, która została otwarta w 2015 roku. Chce być bankiem pierwszego wyboru dla polskich spółek działających na rynku czeskim oraz dla czeskich spółek wchodzących na rynek polski.

Zobacz także: Rok 500 Plus. Jak 500 zł na dziecko zmieniło Polskę [INFOGRAFIKA]


Oferta PKO Banku Polskiego, Czech Branch skierowana jest dla klientów korporacyjnych i obejmuje m.in. prowadzenie rachunków rozliczeniowych, obsługę rozliczeń bezgotówkowych, finansowanie krótko, średnio i długoterminowe, oraz świadczenie usług z zakresu zarządzanie płynnością i obsługi produktów trade finance.


Sprawdź również: Formularz PIT – który wybrać? [WIDEO]

Istotne jest także rozliczanie w czasie rzeczywistym płatności miedzy rachunkami prowadzonymi w PKO Banku Polskim. Klienci oddziału w Pradze mogą również korzystać bezpośrednio z oferty centrali PKO Banku Polskiego w Warszawie w zakresie m.in. rozwiązań skarbowych.
Dyrektorem oddziału w Pradze jest Jacek Kasprzewski.

 

Źródło: /PKO BP

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: