SuperBiz wiadomości Płatne praktyki u właściciela Biedronki

Płatne praktyki u właściciela Biedronki

19.04.2016, godz. 11:38
Biedronka
foto: Super Express

Firma Jeronimo Martins Polska oferuje płatne praktyki dla 80 studentów polskich uczelni. Jak się tam dostać?

Jeronimo Martins Polska przygotowała dwa duże projekty skierowane do studentów uczelni wyższych.

Summer Internship Programme to projekt przeznaczony dla  studentów ostatnich lat studiów – III, IV bądź V roku. Dla uczestników programu przygotowano ponad 40 miejsc na praktyki w Biurze Głównym firmy w Warszawie, Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu oraz biurach regionalnych w Brzegu, Gdańsku, Krakowie i Sosnowcu. W procesie rekrutacji kandydaci muszą wykazać się znajomością języka angielskiego na poziomie minimum B2. Szansę na przyjęcie zwiększa również aktywność w organizacjach studenckich lub wolontariacie oraz akademickie doświadczenie międzynarodowe.

Zobacz: Ile kosztuje utrzymanie seniorów w domach opieki [RAPORT]

Z kolei do udziału w Praktykach Letnich mogą zgłaszać się studenci dowolnych kierunków (od I do V roku studiów). Firma oferuje praktyki dla ok. 40 stażystów w regionalnych biurach firmy w całej Polsce. Wyłonieni w rekrutacji uczestnicy będą mieli okazję zdobywać doświadczenie w różnorodnych działach i sekcjach Jeronimo Martins Polska, m.in. zakupów, personalnym oraz kontroli magazynu czy dostaw. Kto ma największe szanse na udział w projekcie? Kluczowymi cechami poszukiwanymi u kandydatów są: nastawienie na rozwój, samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie oraz zainteresowanie obszarem, w jakim chce się odbyć praktyki.

Zobacz: W czasie igrzysk olipijskich ceny hoteli rosną trzykrotnie

Aplikacje można składać do 30 kwietnia. Uczestnicy wakacyjnych praktyk za swoją pracę otrzymają wynagrodzenie. Doświadczenie w pracy będą zdobywać pod okiem fachowców. Szczegóły dotyczące wakacyjnych programów dla studentów można znaleźć na stronie internetowej:www.karierawjm.pl.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: