SuperBiz wiadomości Podróbka torebki Wittchen w Lidlu?

Podróbka torebki Wittchen w Lidlu?

21.10.2016, godz. 17:15
Torebki Wittchen w LIDLU od 17.10.2015!
foto: Materiały prasowe

Wśród torebek marki Wittchen, sprzedawanych w Lidlu od 15 października 2016 r., znalazł się egzemplarz z przekręconą nazwą firmy w logo, który wygląda na podróbkę – podał portal Fakt24.pl. Przedstawiciele dyskontu twierdzą, że to tylko jeden wadliwy towar.

Błąd w logo jednej z torebek dostępnych w Lidlu znalazła klientka sklepu. Zamiast słowa „Wittchen", znajdował się w nim napis „Wittcehn".

– To prawdopodobnie jedyny wadliwy egzemplarz. Wszystkie produkty, które znajdują się w sklepach, są w pełni oryginalne i posiadają certyfikat producenta. Są także wykonane z materiałów najwyższej jakości – komentowała w rozmowie z serwisem Fakt24.pl Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

Czytaj też: Walka o torebki w Lidlu. Czy faktycznie to się opłacało?

Torebki marki Wittchen w cenie 279 zł pojawiły się w Lidlu 15 października 2016 r. Od pierwszego dnia sprzedaży cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów. Było to zauważalne zwłaszcza w Warszawie, gdzie pod niektórymi sklepami, jeszcze przed otwarciem, ustawiały się kolejki osób, zainteresowanych tym towarem, a kilka dni od oficjalnego rozpoczęcia sprzedaży po torebkach zostały puste półki.

Źródło: Fakt24.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: