SuperBiz wiadomości Podwyżki pensji w Kauflandzie. Sprawdź ile można zarobić

Podwyżki pensji w Kauflandzie. Sprawdź ile można zarobić

06.03.2017, godz. 17:03
Kasjer w supermarkecie
foto: SHUTTERSTOCK

Rynek pracownika wymusza na pracodawcach walkę o chętnych do pracy, a najskuteczniejszą metodą jest podwyżka pensji. Powody do zadowolenia mają nie tylko zatrudnieni w Lidlu i Biedronce, ale również w sieci sklepów Kaufland, która od 1 marca wprowadziła podwyżki. Osoba zaczynająca pracę w sklepie tej sieci otrzyma wynagrodzenie zasadnicze na poziomie 2,6 tys. zł z obietnicą systematycznych podwyżek.

Od 1 marca początkujący pracownik zaczynający pracę w Kauflandzie otrzyma wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2,6 tys. zł. Po 6 miesiącach będzie miał 100 zł podwyżki, po roku już  200 zł więcej. A po 2 latach dostanie pensję rzędu 2,9 tys. zł.

Zobacz także: Podwyżki pensji w Biedronce. Wyciekły tajne informacje sieci

Przypomnijmy, że 13 stycznia 2017 r. we Wrocławiu odbyła się druga tura rokowań w związku z trwającym sporem zbiorowym pomiędzy Kaufland Polska a Międzyzakładową Organizacją Wolnego Związku Zawodowego Zmiana Jedność Pracownicza. Wówczas to związkowcy wystąpili z żądaniem wzrostu wynagrodzeń dla pracowników i zwiększeniem norm zatrudnienia w marketach. Natomiast 20 stycznia ma zostać podjęta decyzja w sprawie  przywrócenia do pracy osób zwolnionych wiosną minionego roku.

 

Źródło: dlahandlu.pl

tagi: kaufland
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: