SuperBiz wiadomości Pół roku rządu. Zakończyły się wystąpienia ministrów. RELACJA NA ŻYWO

Pół roku rządu. Zakończyły się wystąpienia ministrów. RELACJA NA ŻYWO

16.05.2016, godz. 15:53
Rząd Beaty Szydło
Rząd Beaty Szydło foto: SE/EAST NEWS

W tym tygodniu mija dokładnie pół roku, odkąd rząd kierowany przez premier Beatę Szydło rozpoczął pracę. Już dziś odbywa się specjalne posiedzenie Rady Ministrów, podczas którego zostanie przedstawione podsumowanie działań nowej władzy. W związku z tym przez cały dzień spodziewamy się ważnych i ciekawych wydarzeń, które będziemy dla Was relacjonować na żywo.

Jutro mija dokładnie pół roku, od kiedy premier Beata Szydło wygłosiła w Sejmie expose. Z tej okazji już dziś odbyło się specjalne posiedzenie rządu, podczas którego wszyscy ministrowie po kolei składali sprawozdania z prac swoich resortów. W większości przypadków podkreślali, w jak trudnej sytuacji były ich miniserstwa po ośmiu latach rządów PO-PSL.

Otwarta dla mediów część posiedzenia już się zakończyła. Relacji na żywo jednak nie przerywamy - czas choćby na zebranie opinii ekspertów, którzy ocenili rząd.

ABY ODŚWIEŻYĆ, KLIKNIJ F5

16:28 Co o rządzie Beaty Szydło myślą eksperci? Dowiecie się po kliknięciu w poniższy obrazek:

16:03 Tymczasem możecie sprawdzić, które obietnice udało się rządowi zrealizować, a które wciąż na realizację czekają. Wystarczy, że klikniecie w poniższą grafikę: