SuperBiz wiadomości EURO 2016. Polska - Niemcy u bukmacherów: nasza wygrana byłaby sensacją

EURO 2016. Polska - Niemcy u bukmacherów: nasza wygrana byłaby sensacją

16.06.2016, godz. 15:35
Robert Lewandowski, Niemcy - Polska
foto: EAST NEWS

Cudów bukmacherzy nie przewidują. Każdy inny rezultat, niż wygrana naszych zachodnich sąsiadów, będzie okazją do zarobku. Fortunę zarobimy, jak hatt-tricka ustrzeli ... Jakub Wawrzyniak.

Najmniej w przypadku wygranej biało-czerwonych zarobimy w STS - za postawioną złotówkę można zyskać 4,75 złotego. Remis wart jest 3,40, zaś wygrana Niemców - 1,75. Niesamowitym patriotyzmem wykazał się jeden z klientów STS, który na wiktorię Polaków postawił 95 tysięcy złotych. Jeśli trafi, to zgarnie blisko pół miliona złotych. Po wygranej nie będzie bardziej szczęsliwego naszego rodaka.

ZOBACZ TEŻ: EURO 2016. Gdzie za darmo oglądać mecze w TV? [LISTA TRANSMISJI]

Inni bukmacherzy nie są tak optymistyczni: Paddy Power: oferuje kursy 6,00 na Polskę, 1,57 na Niemców i 4,20 na remis. W Globecie i Williamie Hillu stawka na triumf Polaków wynosi 6,50, za przegraną dostaniemy odpowiednio 1,51 i 1,55. Ze złudzeń na sukces drużynę Nawałki odzierają Bwin i Gamebookers, dając 7 złotych za każdą postawioną na wygraną. Nie ma wyższego kursu, niż za hatt-trick Kuby Wawrzyniaka - możnaby zgarnąć 1751 do 1!

Ale jednak, jak podał jeden z popularniejszych na świecie bukmacherów sportingbet, najczęściej zawieranym u nich zakładem jest ... wygrana Polaków z Niemcami.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: