SuperBiz wiadomości PolskiBus.com sprzedaje bilety do Wiednia

PolskiBus.com sprzedaje bilety do Wiednia

02.08.2017, godz. 15:57
nowe trasy.
foto: materiał prasowy

PolskiBus.com we współpracy z FlixBus uruchomił nową międzynarodową linię z Wrocławia przez Ostrawę, Ołomuniec i Brno do Wiednia. Bilety są dostępne na platformie www.polskibus.com od 2 sierpnia.

W ramach rozszerzenia współpracy z firmą FlixBus, do siatki połączeń Polskiego Busa wchodzi nowa międzynarodowa linia z Polski w kierunku Czech i Austrii. Dzięki temu pojawiła się możliwość odbycia z Wrocławia bezpośredniej podróży do Wiednia oraz do dwóch nowych czeskich miast – Ostrawy i Ołomunieca. To już siódma linia tego przewoźnika, dostępna w ofercie platformy polskibus.com.

Kursy będą realizowane autokarami o podwyższonym standardzie marki ADL Plaxton, posiadającymi większą ilość przestrzeni na nogi. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące trasy. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów FlixBus, który dostępny jest pod adresem: www.flixbus.pl/warunki-przewozu.

Sprawdź także: Podróż koleją z Polskim Busem? Od dziś to możliwe!

Czytaj też: Wielkie zamieszanie w Polskim Busie

Zobacz również: Z Bratysławy do Wiednia w 8 minut! Superpociąg Hyperloop pojedzie 1223 km/h

Źródło: polskibus.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: