SuperBiz wiadomości Praca dla królowej brytyjskiej. Można zarobić 115 tys. zł rocznie

Praca dla królowej brytyjskiej. Można zarobić 115 tys. zł rocznie

05.04.2017, godz. 16:45
Królowa Elżbieta II
Królowa Elżbieta II foto: Reuters

Praca w brytyjskim pałacu królowej Elżbiety II? Dlaczego nie. Brytyjska królowa poszukuje bowiem kolejnego pracownika do swojej załogi. Zgłoszenia na stanowisko operatora centrali telefonicznej można wysyłać do 11 kwietnia. Praca za pensję w wysokości 115 tys. zł rocznie czeka na osobę, która będzie nadzorować rozmowy telefoniczne między Pałacem Buckingham a resztą świata.

Ten, kto zdecyduje się na pracę u brytyjskiej królowej będzie musiał przyjmować i przekierowywać połączenia telefoniczne, których tygodniowo jest zgoła niemało, bo ok. 4 tys. tygodniowo. Praca „w sercu instytucji słynnej na cały świat" to nie stanowisko zwykłego pracownika call center, bowiem musi umieć obsługiwać oprogramowanie, które połączone jest z systemem telefonicznym. Bezwzględne zaufanie, które potrzebne jest do tego typu pracy ma wynagrodzić mu pensja - na początek w wysokości 23 tys. funtów rocznie (tj. 115 tys. zł) oraz 33-dniowy urlop. Praca obejmuje 39 godzin w tygodniu i jest zmianowa, ponieważ centrala czynna jest od 8 do 22. Pracownik dostanie również codziennie lunch.

Zobacz także: Elżbieta II zasiada na tronie od 65 lat! [JAK BOGATA JEST KRÓLOWA]


Kontrakt może otrzymać na dwa lata. Jednak odpowiadając na ogłoszenie musi wziąć pod uwagę, że zdarzy mu się pracować w niedzielę, święta i w nocy.

Sprawdź również: Królowa Elżbieta II szuka pracownika. Pensja ponad 100 tys. złotych


Dotychczas do Buckingham Palace szukano osób na stanowisko social media managera (do zarządzania kanałami komunikacji królowej Elżbiety II), sprzątaczkę oraz osobę, która będzie zajmować się pielęgnacją dywanów, mebli i szyciem zasłon.
Wszystkie ogłoszenia umieszczane są na stronie The Royal Household.

 

Źródło: /tvp.info

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: