SuperBiz wiadomości Prezenty na Dzień Matki z Biedronki i Lidla

Prezenty na Dzień Matki z Biedronki i Lidla

25.05.2017, godz. 12:17
Roboty kuchenne od Biedronki i Lidla
foto: SHUTTERSTOCK

Nie kupiłeś jeszcze prezentu na Dzień Matki? Powinieneś się pośpieszyć. Święto wypada już w najbliższy piątek. Nie musisz jednak szukać daleko. Ciekawe inspiracje prezentowe przygotowały z tej okazji popularne dyskonty Biedronka i Lidl. Zobacz, co znalazło się w ofercie tych sieci.

Prezenty na Dzień Matki z Biedronki
Promocje z okazji Dnia Matki w Biedronce zaczęły się już 15 maja. Od tego dnia w sklepach sieci pojawił się szeroki wybór książek w cenie od 24,99 zł do 27,99 zł. Do kupienia są tytuły, takie jak:
„Żyć aż do końca. Instrukcja obsługi choroby", ks. J. Kaczkowski, K. Jabłońska
„Małe wielkie rzeczy", J. Picoult,
„Happy uroda. Piękno jest w tobie", K. Bem,
„Prowadź swój pług przez kości umarłych", O. Tokarczuk,
„Kurs pozytywnego myślenia: moje wewnętrzne ja", B. Pawlikowska,
„Zamień chemię na jedzenie", J. Bator,
„Eat pretty jedz i bądź piękna", J. Hart,
„Przewieszenie", R. Mróz,
„Księga dziecka od narodzin do drugiego roku życia", opracowanie zbiorowe,
„Sztuka kochania", M. Wisłocka.

Sprawdź także: Promocje na Dzień Matki w drogeriach [HEBE, SUPER-PHARM, ROSSMANN]

Osoby szukające prezentu na Dzień Matki w Biedronce znajdą także szeroki wybór kwiatów. Specjalnie na tę okazję przygotowano kwiaty doniczkowe w ozdobnych torebkach w cenie 8,99 zł za sztukę. Za nieco więcej można zaś kupić: cymbidium (12,99 zł/szt.), różę w osłonce (14,99 zł/szt.), zantedeschię (18,99 zł/szt.) czy dwupędowego storczyka (29,99 zł/ szt.). W ofercie sieci znalazły się także bukiety: 11 róż za 6,95 zł, 9 tulipanów za 7,99 zł, a także z goździków i frezji za 9,99 zł.

Prezenty na Dzień Matki z Lidla
Szeroką gamę kwiatów idealnych na prezent z okazji Dnia Matki od czwartku 25 maja można znaleźć również w sklepach Lidl. Do wyboru klienci mają bukiet z tulipanów (6,99 zł za 7 szt. i 14,99 zł za 15 szt.), róż (13 szt. o wys. ok. 35 cm za 7,99 zł i 9 szt. o wys. ok. 50 cm za 14,99 zł), goździków (10 szt. za 6,99 zł) lub frezji (10 szt. za 11,99 zł). W sklepach sieci znajdziemy także bukiety z wielu kwiatów jednocześnie. Ich ceny kształtują się w zależności od wysokości. Za wiązankę o wys. ok. 30 m zapłacimy 19,99 zł, za bukiet o wys. ok. 50 cm – 29,99 zł, zaś za ten o wys. ok. 60 cm – 49,99 zł.

Czytaj też: Lidl zmniejsza ilość soli i cukru w swoich produktach

Od czwartku 25 maja w sklepach Lidl pojawiły się także inspiracje dla dzieci, które chcą się bardziej wykazać. Jedną z nich jest urządzenie do fotodepilacji marki Sanitas w cenie 399 zł. Służy ono do trwałej redukcji zbędnego owłosienia. Trwale niszczy ono cebulki włosów, co zapobiega odrastaniu włosów.
Ciekawą propozycją na prezent z okazji Dnia Matki jest także zestaw do manicure'u marki SilverCrest z bezstopniową regulacją prędkości za 69,90 zł. W jego skład wchodzi siedem nakładek z szafiru lub kwarcu. W ofercie sieci pojawiła się również 36 W lampa UV do utwardzania żeli i lakierów hybrydowych za 89,90 zł.
Dobrym prezentem mogą okazać się też różnego rodzaju akcesoria, takie jak: pędzle do makijażu, zalotka do rzęs czy szczotka do włosów, dostępne w Lidlu w cenie od 4,99 do 9,99 zł.

Źródło: biedronka.pl, lidl.pl

autor: Grażyna Stefańska zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: