SuperBiz wiadomości Problemy z Allegro. Serwis walczy z wielką awarią

Problemy z Allegro. Serwis walczy z wielką awarią

16.02.2017, godz. 17:35
Allegro na sprzedaż?
foto: Wikimedia Commons

Jeśli w ostatnich godzinach macie problemy ze swoimi kontami w serwisie Allegro, nie jesteście jedyni. Użytkownicy serwisu skarżą się na jego facebookowym profilu, że strona w ogóle nie działa (w żadnej przeglądarce), a nawet jeśli da się ją uruchomić, to już nie ma mowy o wystawieniu czegoś na aukcję. Allegro zapewnia, że pracuje nad rozwiązaniem problemu.

Kłopoty z Allegro pojawiły się 15 lutego. Na facebookowym profilu firmy przeczytać można komentarze zawiedzionych internautów, którym strona nie chciała się uruchomić albo też nie działały w niej najbardziej podstawowe funkcje, jak np. dodanie aukcji przedmiotu. Początkowo w odpowiedzi na skargi Allegro zapewniało, że wszystko powinno działać sprawnie, ale potem pojawiły się kolejne głosy niezadowolenia.

ZOBACZ TEŻ: Allegro zostało sprzedane za prawie 13 mld zł!

„Wiemy o problemach i już pracujemy nad ich rozwiązaniem. Przepraszamy za utrudnienia” - napisała w końcu administracja profilu Allegro na Facebooku. Nie podała przy tym przyczyn awarii. Wygląda na to, że „allegrowicze” po prostu muszą uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: innpoland.pl

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: