SuperBiz wiadomości Producent "Wiedźmina" przesuwa termin prezentacji kolejnej gry

Producent "Wiedźmina" przesuwa termin prezentacji kolejnej gry

11.08.2016, godz. 16:41
Wiedźmińska gra karciana GWINT
foto: Materiały prasowe

CD Projekt ogłaszał, że we wrześniu gracze będą mogli zagrać w siecowa grę karcianą, osadzoną w świecie Wiedźmina. Jednak musiał rozczarować fanów - premierę przesunięto na październik.

Nowa gra jest oparta na świecie wykreowanym przez globalny bestseller, czyli komputerowe gry z serii Wiedźmin. Jak zachwał producent: "GWINT to dynamiczne, pełne intryg karciane starcia potężnych armii znanych ze świata Wiedźmina. W grze o zwycięstwie decyduje nie tylko szczęście, ale przede wszystkim umiejętności gracza: intuicja, improwizacja i taktyczne konstruowanie własnej talii".

ZOBACZ TEŻ: Giełdowe spółki poprawiają wyniki

Tak wielki sukces, jaki jest udziałem firmy, był możliwy w świecie wybrednych i podejrzliwych fanów również dlatego, że nigdy nie zawiedli ich zaufania. Jak będzie tym razem? W oświadczeniu firmy czytamy:

"Niestety, ale potrzebujemy nieco więcej czasu, zanim oddamy grę w Wasze ręce. Szansę na zrobienie pierwszego wrażenia ma się przecież tylko jedną, a stworzenie dobrej gry liczy się dla nas bardziej niż sztywne trzymanie się terminów. Mówiąc wprost: nim wystartujemy, chcemy mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik."

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: