SuperBiz wiadomości Promocja w Biedronce: Program 149+. Jak skorzystać?

Promocja w Biedronce: Program 149+. Jak skorzystać?

07.04.2017, godz. 12:13
Sklep Biedronka
foto: Materiały prasowe

Biedronka udziela 10-procentowego rabatu na artykuły dla dzieci, m.in. pieluchy, przeciery, szynki, warzywa i owoce. Można zaoszczędzić nawet 149 złotych. Aby otrzymać zniżkę, trzeba zrobić zakupy właśnie na kwotę 149 zł lub większą. Jednak nie w każdym przypadku zostanie udzielony upust. Zobacz, jakie warunki należy spełnić, żeby kupić wybrane produkty po niższych cenach.

„Program 149+" w Biedronce to specjalna oferta skierowana do właścicieli aktywnych kart „Moja Biedronka". Członkowie programu lojalnościowego mają prawo do 10-procentowej zniżki na produkty dla najmłodszych. Maksymalna kwota zakupów, na jaką zostanie przyznany rabat, nie może przekroczyć 1490 złotych. Aby dostać upust, trzeba kupić min. 10 produktów w regularnych cenach za kwotę nie mniejszą niż 149 złotych. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Wyjątek stanowi „Super Piątko Owocowo-Warzywna".

Zniżkę można otrzymać na:
- owoce i warzywa biorące udział w akcji Super Piątka Owocowo – Warzywna,
- szynki gotowane i wędzone, wskazane w załączniku nr 1 do regulaminu promocji,
- pieluszki dziecięce, w skazane w załączniku nr 2 do regulaminu,
- jedzenie dla niemowląt, wskazane w załączniku nr 3 do regulaminu.

Zobacz także: Karta Dużej Rodziny w Lidlu. Elżbieta Rafalska komentuje decyzję firmy Lidl Polska

Koszyk nie może zawierać takich artykułów, jak papierosy, alkohol, doładowania do telefonów, produkty dla dzieci wymienione w za łączniku nr 4 do regulaminu oraz produkty przecenione w ramach innych akcji promocyjnych z wyjątkiem warzyw i owoców objętych akcją Super Piątka Owocowo - Warzy wna.

Od 6 kwietnia w Biedronce obowiązuje nowa promocja, która pod względem nazwy łudząco przypomina rządowy program „Rodzina 500 plus". Program 149+ zakłada zniżki 10 proc. dla klientów, którzy zrobią zakupy na kwotę minimum 149 złotych.

Patrz też: Gigantyczne przeceny w Lidlu. Mięso kupisz nawet o 40 proc. taniej!

W ramach „Programu 149+" klienci nabędą wiele artykułów, które są niezbędne dla rodziców z dziećmi. Oferta obejmuje owoce i warzywa, szynki i polędwice, pieluchy i panty marki, dania i obiadki dla najmłodszych firm Bobovita, Hipp czy Gerber, kaszki takich firm, jak Nestle, Bobovita i Bebiko, desery Hipp, soki, nektary, mleka, tubki owocowe, słodycze czy kleiki.

Akcja Promocyjna rozpoczęła się 6 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Oferta obowiązuje we wszystkich sklepach z sieci Biedronka. Pełen regulamin promocji dostępny jest tutaj.

W zeszłym tygodniu specjalną ofertę dla rodziców wprowadził Lidl. Sieć dyskontów przystąpiła do programu Karty Dużej Rodziny, w ramach którego rodziny z minimum trójką dzieci mogą liczyć na specjalne rabaty i upusty. Właściciele Kart Dużej Rodziny na pewno będą mogli korzystać z promocji do końca kwietnia.

Źródło: biedronka.pl, superbiz.se.pl

tagi: Biedronka lidl
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: