SuperBiz wiadomości Przeceny w Biedronce i w Lidlu. Sprawdź, co kupisz taniej

Przeceny w Biedronce i w Lidlu. Sprawdź, co kupisz taniej

02.01.2017, godz. 16:43
Przeceny w Biedronce i w Lidlu
foto: SHUTTERSTOCK

Początek Nowego Roku to okres wielkich przecen w dyskontach. Rabaty sięgają nawet 75 procent. Na wyprzedażach w Biedronce można kupić tak rozmaite urządzenia, jak USB z bohaterami „Gwiezdnych Wojen", plecaki, torby turystyczne czy akcesoria i wyposażenie kuchni. Lidl nęci produktami spożywczymi, akcesoriami samochodowymi i odzieżą.

Przeceny w Biedronce

Od 2 stycznia w Biedronce o 75 proc. taniej można kupić artykuły przemysłowe, figurki z bohaterami z „Gwiezdnych Wojen" z wbudowaną pamięcią USB (9,99 zł), plecaki i torby turystyczne(12,99 zł), kamerę sportową (32,99 zł), paski, kapcie, kalkulatory czy odzież sportową. 50-procentowe przeceny obejmują: kubki porcelanowe, narzędzia kuchenne, noże ceramiczne, ręczniki kuchenne i ścierki. O połowę taniej można kupić drugie opakowanie Polskiej Kaszy. Od 16 do 25 – 27 proc. sięgają przeceny świeżo wyciskanych soków Vital Fresh i wyrobów własnych marki Vitanella.

Zobacz także: Zobacz, co zdrożeje w 2017 roku

Przeceny w Lidlu

Do czyszczenia magazynów przystąpił także Lid. Od 28 grudnia w ramach akcji „Wietrzenie półek na koniec roku" sieć oferuje artykuły przemysłowe, odzież, pościel, sprzęt AGD czy narzędzia. Lidl przecenił grepjfruty (-51 proc.) i jabłka (-33 proc.), a także wszystkie bio owoce, które do 8 stycznia można kupić do 40 proc. taniej. Do 31 proc. taniej kupimy kasze, do 29 proc. taniej – pieluszki Toujours. 25 proc. sięgają przeceny drobiu, ryb, hummusu, tofu czy kiełków, 24 proc. – zup krem marki Marwit, a 20 proc. – soków. Za 179 zł kupimy frytkownicę, a za 79 zł - prostownik automatyczny.

Oprac. na podst. gazetka.lidl.pl, biedronka.pl, rp.pl, wiadomoscihandlowe.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: