SuperBiz wiadomości PZU szykuje świąteczną niespodziankę dla chorych dzieci [GALERIA]

PZU szykuje świąteczną niespodziankę dla chorych dzieci [GALERIA]

15.12.2016, godz. 17:20
Pakowanie prezentów w PZU
foto: Tomasz Radzik/Super Express

15 grudnia w głównej siedzibie PZU w Warszawie odbyło się uroczyste przygotowywanie świątecznych paczek dla małych pacjentów szpitala w Zagórzu. Dzięki PZU św. Mikołaj odwiedzi najmłodszych, którzy nie mogą w pełni cieszyć się świąteczną atmosferą z powodu choroby. Świąteczne prezenty z zabawkami i słodyczami szykowali: prezes PZU Michał Krupiński, prezes PZU Życie Paweł Surówka oraz członkowie zarządów obu spółek.

Z myślą o dzieciach, które spędzają przedświąteczny okres na Oddziale Neurologiczno-Rehabilitacyjnym w Zagórzu, Michał Krupiński – prezes PZU SA, Paweł Surówka – prezes PZU Życie SA, Maciej Rapkiewicz – członek zarządu PZU SA oraz Sławomir Niemierka – członek zarządu PZU Życie SA, spotkali się z pracownikami Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń oraz członkami Fundacji PZU, aby wspólnie przygotować upominki dla chorych dzieci. W pokaźnych rozmiarów paczkach znalazły się zabawki i łakocie. Świąteczne prezenty od PZU otrzymają chłopcy i dziewczynki z mózgowym porażeniem dziecięcym, dzieci ze sprzężonymi niepełnosprawnościami oraz podopieczni szpitala, którzy poruszają się na wózku lub z wykorzystaniem ortez.

Zobacz także: Wielka transakcja PZU. Co to oznacza dla klientów Pekao i Aliora? [INFOGRAFIKA]

Aby umilić dzieciom czas spędzony w szpitalu oraz rozweselić najmłodszych, którzy przyjeżdżają do Zagórza na rehabilitację, wolontariusze PZU przygotowali przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia". Spektakl był już wystawiany w siedzibie PZU przy ul. Konstruktorskiej w Warszawie. Bilet wstępu dla młodych widzów stanowiła wówczas paczka z prezentami dla dzieci z domu dziecka.

Źródło: mat. pras.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: