SuperBiz wiadomości -49 proc. na kosmetyki w Rossmannie. Jak zdążyć przed innymi?

-49 proc. na kosmetyki w Rossmannie. Jak zdążyć przed innymi?

19.04.2017, godz. 08:35
Rossmann promocje
foto: SHUTTERSTOCK

20 kwietnia Rossmann po raz kolejny ruszył z promocją „-49 proc. na kosmetyki do makijażu". Akcja za każdym razem cieszy się ogromną popularnością, a kosmetyki objęte rabatem, rozchodzą się szybciej niż świeże bułeczki. Jest jednak sposób, aby załapać się na promocje przed innymi. Oto on.

Tym razem akcja Rossmanna zostanie przeprowadzona nieco inaczej niż dotychczas. Potrwa nie trzy tygodnie, a jedynie 9 dni od 20 do 28 kwietnia. Ponadto promocja nie będzie podzielona na etapy – od razu w promocyjnej cenie dostępne będą wszystkie kosmetyki do makijażu - zarówno do twarzy, oczu, jak i ust i paznokci.
– Osoby, które zainstalują aplikację mobilną Rossmann PL i dołączą do Klubu Rossmann będą mogły liczyć na rabat 55%. Warunkiem jest zakup minimum trzech różnych produktów do makijażu – powiedział nam Jakub Jankowski, specjalista ds. public relations sieci Rossmann.

Sprawdź także: Promocje, które kochają Polacy

Większość klientek sieci, aby upolować swój ulubiony produkt w promocyjnej cenie udawało się do sklepów już pierwszego dnia promocji, a i to nie zawsze kończyło się udanym polowaniem. Mało kto wie, że można znacznie zwiększyć swoje szanse na to, aby załapać się na promocje. Wystarczy złożyć zamówienie w drogerii internetowej Rossmanna, gdzie promocje są widoczne już od godz. 00.00, kiedy stacjonarne sklepy sieci są jeszcze zamknięte. Jeśli zdecydujemy się na odbiór osobisty zamówienia w sklepie sieci, dostawa będzie bezpłatna. Płacąc 10 zł, możemy odebrać zamówienie na dowolnie wybranej stacji Orlen. Zaś za 13 zł dostarczy nam je w dowolne miejsce kurier.

Źródło: Superbiz.pl, Rossmann

autor: Grażyna Stefańska zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: