SuperBiz wiadomości Robert Lewandowski kupił apartament na Złotej 44 [ZDJĘCIA]

Robert Lewandowski kupił apartament na Złotej 44 [ZDJĘCIA]

31.05.2016, godz. 21:13
Robert Lewandowski apartament Złota 44
Robert Lewandowski w swoim apartamencie na Złotej 44 foto:

Robert Lewandowski to nie tylko najlepszy polski piłkarz od czasu Zbigniewa Bońka, ale również wytrawny biznesmen oraz inwestor. Kapitan polskiej reprezentacji, tuż przed rozpoczęciem EURO 2016, nabył apartament w prestiżowej lokalizacji w Warszawie - Złota 44. Średnia cena za metr kwadratowy w tej lokalizacji to aż 28 tys. zł.

- Zakup apartamentu w Złotej 44 podyktowany był w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-reakreacyjne budynku, gdzie mam do dyspozycji m.in. pełnowymiarowy basen, siłownię czy gabinety masażu, pozwala mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach, uzupełnić swój program treningowy - wyjaśniał napastnik Bayernu Monachium.

Zobacz także: Lewandowski wśród najbardziej kreatywnych biznesmenów w Polsce

Lewandowski, jak i przedstawiciele firmy BBI Development S.A., która wybudowała wieżowiec w centrum Warszawy, nie zdradzają jednak szczegółów transakcji. Wiadomo jedynie, że średnia cena metra kwadratowego apartamentu wyniesie 28 tys. zł. To oferta all inclusive, uwzględniająca wszelkie koszty kupna lokalu z podatkami i wykończeniem, miejscem parkingowym oraz współwłasnością w pietrze rekreacyjnym.

Na 8-piętrze dodatkowo dostępna będzie sauna, kino z symulatorem gry do golfa oraz jacuzzi z widokiem na Pałac Kultury i Nauki.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: