SuperBiz wiadomości Roboty kuchenne w Lidlu. Dawno nie było takiej promocji

Roboty kuchenne w Lidlu. Dawno nie było takiej promocji

09.12.2016, godz. 08:39
Roboty kuchenne od Biedronki i Lidla
foto: SHUTTERSTOCK

Lidl i Biedronka stale prześcigają się w promocjach. W tym sezonie orężem w walce między marketami stały się roboty kuchenne. Już jutro na półkach sklepów Lidl stanie robot SilverCrest Monsieur Cusine Plus. Można go będzie kupić za 888 zł.

Robot Biedronki już w sprzedaży
Pierwszy w sprzedaży pojawił się robot kuchenny Biedronki – od poniedziałku klienci marketu mają możliwość kupić urządzenie wielofunkcyjne marki HOFFEN Chef Express już od 799 zł. Jest to jednak cena zarezerwowana tylko dla pierwszych 4 tys. posiadaczy zarejestrowanej karty „Moja Biedronka", którzy przyjdą do sklepu po produkt. Pozostali uczestnicy programu lojalnościowego sieci będą mogli nabyć robot za 999 zł. Cena dla osób, które nie posiadają karty to 1499 zł.

Sprawdź także: Wittchen znudził się klientom Lidla? [GALERIA]

Urządzenie potrafi kroić, ubijać, mieszać, miksować, a także ważyć składniki, ugniatać ciasto i gotować na parze. Do sprzętu dołączona jest książka z przepisami. Robot kuchenny będzie dostępny w większości sklepów do Wigilii lub do wyczerpania zapasów.

W sobotę pod Lidlami znów ustawią się kolejki?
Na półkach sklepów Lidl robot kuchenny pojawi się natomiast w najbliższą sobotę 10 grudnia. Sieć oferuje sprzęt SilverCrest Monsieur Cusine Plus wszystkim klientom za 888 zł. Pod informacją o nowym produkcie w świątecznej ofercie znalazło się jednak ostrzeżenie, że „mimo starannie zaplanowanych zapasów istnieje możliwość szybkiej wyprzedaży niniejszego artykułu". Można więc przypuszczać, że pod sklepami sieci w najbliższą sobotę znów będą ustawiać się kolejki.

Czytaj też: W Biedronce brakuje Świeżaków

Robot SilverCrest zastępuje dziewięć urządzeń kuchennych. Umożliwia smażenie, gotowanie na parze, ubijanie, gotowanie, siekanie, mieszanie i ugniatanie, miksowanie, blendowanie oraz ważenie. Do zestawu dołączona jest książka, w której znajduje się ok. 100 przepisów, możliwych do przygotowania za pomocą robota.

Źródło: Lidl, Biedronka

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: