SuperBiz wiadomości Rośnie konkurencja dla Netflixa. ShowMax wchodzi do Polski

Rośnie konkurencja dla Netflixa. ShowMax wchodzi do Polski

16.02.2017, godz. 16:24
SHOWMAX.
foto: materiał prasowy

Kolejna platforma oferująca streaming filmów i seriali w zamian za opłatę abonamentową wchodzi do Polski. Serwis w polskiej wersji językowej oferuje bogatą ofertę najnowszych, kinowych propozycji oraz zagranicznych seriali.

Serwis oferuje filmy i seriale z polskim lektorem lub polskimi napisami. Nowości na platformie nie brakuje, a wśród propozycji można już zobaczyć  m.in. film Patryka Vegi „Czerwony punkt" (który reklamuje platformę), a wkrótce do oferty ma wejść również „Ksiądz" Smarzowskiego oraz kolejne odcinki politycznego „Ucha Prezesa".

Zobacz także: Netflix za darmo. Sprawdź nową ofertę telewizji internetowej


Usługa streamingowa dostępna jest w formie abonamentu za 19,99 zł miesięcznie. Na jednym koncie można zarejestrować maksymalnie pięć urządzeń, a korzystanie możliwe jest na dwóch urządzeniach jednocześnie.
Atutem jest także możliwość zapisania video w pamięci urządzenia o systemie iOS lub Android, który będzie dla nas dostępny przez 30 dni, a od momentu pierwszego odtworzenia przez 48 godzin.


Sprawdź również: Netflix pozwala pobierać filmy! Sprawdź, co możesz ściągnąć

Obecnie z platformy można korzystać bezpłatnie na okres próbny, który trwa 14 dni. Oprócz zagranicznych filmów i seriali, właściciele strony podają, że wkrótce dostępne będą także produkcje przygotowane specjalnie dla polskich widzów.

 

Źródło: /ShowMax

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: