SuperBiz wiadomości Solidna podstawa udanego biznesu

Solidna podstawa udanego biznesu

06.09.2016, godz. 13:22
Solidna podstawa udanego biznesu
foto: Materiały prasowe

Każda osoba rozpoczynająca własny biznes marzy o stabilnych warunkach finansowych prowadzenia swojej działalności. Sukcesu nikt nam nie zagwarantuje, ale są rozwiązania, które pozwalają na spokojne rozwijanie własnej firmy. Jedno z nich to wsparcie jakie zapewnia franczyzobiorcom spółka Żabka Polska.

W ciągu ostatniego roku w Żabce trwały intensywne prace nad nowym systemem naliczania dochodów osób prowadzących sklepy. Tworzyli go wspólnie przedstawiciele franczyzobiorców i pracownicy spółki. Ich celem było wypracowanie takich mechanizmów, które równocześnie zapewniają stabilizację finansową oraz premiują zaangażowanie i kreatywność przedsiębiorców.

W konsekwencji powstał nowy system wynagrodzeń, który w kilkudziesięciu sklepach Żabki testowany jest od początku roku. Zdaniem franczyzobiorców biorących udział w testach nowy system celnie odpowiada na ich potrzeby. Przejrzysty system rozliczeń to solidna, dająca poczucie stabilizacji podstawa do rozpoczęcia współpracy, natomiast motywacyjne jego elementy dodatkowo promują handlowców bardziej zaangażowanych w prowadzenie sklepów. To zwiększa efektywność sprzedaży.

Żabka intensywnie się rozwija. Pozyskuje atrakcyjne lokalizacje i poszukuje osób które poprowadzą w nich sklepy. Obecnie sieć to 4200 placówek, może więc także liczyć na atrakcyjne warunki współpracy z dostawcami. Wynikające z nich korzyści odczuwają również franczyzobiorcy, którzy mogą zaproponować swoim klientom zachęcającą ofertę i dobrze przy tym zarobić.

– Prowadzenie sklepu w ramach dużej sieci franczyzowej daje nie tylko wygodę i bezpieczeństwo, ale przede wszystkim ogromne wsparcie wiedzą oraz znajomością rynku. Na podstawie wieloletniego doświadczenia i badań swoich klientów Żabka wie, jak kształtować asortyment i prowadzić kampanie reklamowe. Dzięki temu ja, prowadząc swój sklep ,mogę dopasować się do trendów rynkowych, co w połączeniu z moim zaangażowaniem zapewnia mi sukces – mówi Rafał Głąb-Kowalski, który prowadzi 2 sklepy Żabka w Warszawie. W związku z planowanymi otwarciami kolejnych placówek Żabka Polska prowadzi aktualnie rekrutację we wszystkich województwach.

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy powinny odwiedzić stronę www.zabkapolska.pl (zakładka: Franczyza) lub przesłać email na adres: franczyza@zabka.pl.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: