SuperBiz wiadomości Spider-Man: Homecoming. Jest zwiastun! Spider-Man jednym z bogatszych superbohaterów

Spider-Man: Homecoming. Jest zwiastun! Spider-Man jednym z bogatszych superbohaterów

09.12.2016, godz. 11:56
Spider-Man Homecoming
foto: PrintScreen YouTube

„Spider-Man: Homecoming” to film, na który czekali wszyscy fani komiksów tzw. Uniwersum Marvela. Właśnie opublikowano aż dwa zwiastuny tej produkcji. Rozgrzewają one fanów do czerwoności. Tak też jest, kiedy spojrzymy, ile warta jest postać Spider-Mana. To aż 2 miliardy dolarów!

Dla niewtajemniczonych: seria komiksów o Spider-Manie opowiada o nowojorskim nastolatku nazwiskiem Peter Parker, który przez zbieg okoliczności zostaje ukąszony przez laboratoryjnego, udoskonalonego pająka, przez co nabiera supermocy. Od tej pory w przebraniu człowieka-pająka zwalcza przestępczość w mieście. Na podstawie komiksów powstało wiele filmów, zarówno animowanych, jak i z udziałem najprawdziwszych aktorów. Jak to w kinie bywa, przyszedł czas na zupełnie nowy film „Spider-Man: Homecoming”. Właśnie ukazały się dwa jego nowe trailery. Przedstawiamy zarówno wersję amerykańską jak i międzynarodową z polskimi napisami.

Polskie napisy:

Wypuszczenie zwiastunów „Spider-Man: Homecoming” jest też świetną okazją do zobrazowania tego, jak cenną branżą jest świat komiksu. Postać Spider-Mana znajduje się na dwunastym miejscu najwyżej wycenianych superbohaterów według serwisu screenrant.com. „Po latach przebywania w cieniu popularniejszych komiksowych postaci Spider-Man stał się międzynarodowym superbohaterem” - podaje serwis. Wartość samej postaci Spider-Mana wyceniana jest na aż 2 mld dolarów (ok. 8,4 mld zł). Pięć aktorskich filmów, które opowiadały o przygodach człowieka-pająka, zgarnęło prawie 1,6 mld dolarów (ok. 6,7 mld zł), co daje 315 mln dolarów (1,3 mld zł) na film!

Źródła: naekranie.pl, screenrant.com, boxofficemojo.com

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: