SuperBiz wiadomości Strajk Lufthansy. Odwołano ponad 50 połączeń Polska-Niemcy

Strajk Lufthansy. Odwołano ponad 50 połączeń Polska-Niemcy

29.11.2016, godz. 12:13
Samolot Lufthansa
foto: SHUTTERSTOCK

W ciągu dwóch dni Lufthansa odwołuje ponad 1700 lotów. W tym znajduje się ponad 50 lotów na trasie Polska-Niemcy. Zobacz, które loty wypadły z grafika.

Strajk pracowników pokładowych Lufthansy trwa. Piloci walczą o podwyżki płac. W związku z tym dziś i jutro nie odbędzie się ponad 1700 lotów. Ponad 50 z nich dotyczy trasy Polska-Niemcy. Najwięcej, bo aż 27 rejsów, dotyczy Warszawy, 20 Krakowa, a cztery Poznania.

Zobacz: Polacy wydadzą na święta Bożego Narodzenia 1121 zł [INFOGRAFIKA]

Dziś odwołane są następujące loty: Warszawa - 13 przylotów i odlotów na 14 zaplanowanych tego dnia między stolicą Polski a Frankfurtem i Monachium, 10 rejsów na trasie Kraków - Frankfurt i Kraków - Monachium na 12 zaplanowanych tego dnia, a także dwa połączenia między Poznaniem a Niemcami na 12 zaplanowanych tego dnia.

Jutro zostanie odwołanych w sumie 26 rejsów (przyloty i odloty) między Polską a Niemcami. Nie odbędą się tego dnia wszystkie zaplanowane na ten dzień rejsy między Warszawą a Frankfurtem i Monachium (14 przylotów i odlotów), 10 rejsów między Krakowem a Niemcami na 12 zaplanowanych tego dnia, a także dwa połączenia między Poznaniem a Niemcami na 10 zaplanowanych tego dnia.

Zobacz: Strajk w Lufthansie. Samoloty znowu będą uziemione

Informacji na temat odwołanych rejsów oraz o możliwości zmiany rezerwacji biletów udziela Lufthansa (www.lufthansa.com, tel. w sprawie rezerwacji rejsów: 22 512 39 17).

Źródło: tvn24bis.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: