SuperBiz wiadomości Sukces PGNiG. Spółka podpisała największy kontrakt w historii!

Sukces PGNiG. Spółka podpisała największy kontrakt w historii!

11.08.2016, godz. 17:24
PGNiG
foto: Materiały prasowe

Jest już umowa na dostawę gazu pomiędzy spółką PGNiG Obrót Detaliczny a Ceramiką Paradyż. Podpisany 10 sierpnia kontrakt jest największym w historii polskiego gazowniczego giganta. W ciągu dwóch lat spółka dostarczy Ceramice Paradyż aż 118 mln metrów sześciennych gazu.

PGNiG jest liderem rynku sprzedaży gazu, od lat gwarantującym bezpieczeństwo energetyczne polskim gospodarstwom domowym i firmom. Z kolei Ceramika Paradyż to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych - lider innowacji, eksportujący swoje wyroby do 40 krajów na świecie. Od 10 sierpnia jest też jednym z 700 klientów biznesowych pozyskanych przez PGNiG.

ZOBACZ TEŻ: PGNiG zajmie miejsce Gazpromu na Ukrainie?

- Kluczowymi czynnikami przy wyborze sprzedawcy paliwa gazowego są wiarygodność, doświadczenie i bezpieczeństwo dostaw. PGNiG spełnia wszystkie te wymogi. W przypadku tak dużych przedsiębiorstw jak Ceramika Paradyż są to kwestie decydujące – mówi Maciej Woźniak, Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych PGNiG SA. - Ceramika Paradyż to dla nas bardzo ważny partner biznesowy. Zawarta umowa jest przykładem stałej pracy nad doskonaleniem oferty dla naszych klientów tak, by budować z nimi długofalowe relacje – dodaje Henryk Mucha, Prezes Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny.

Opracowanie: OSI

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: