SuperBiz wiadomości Świat zabawek w Biedronce. Zobacz, co możesz kupić swojemu dziecku

Świat zabawek w Biedronce. Zobacz, co możesz kupić swojemu dziecku

11.08.2017, godz. 14:03
Zabawki
Zabawki foto: SHUTTERSTOCK

Sieć sklepów Biedronka przygotowała prawdziwą gratkę dla maluchów. Oferta „Świat zabawek" jest ważna od czwartku, 10. sierpnia do 23. sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Każde dziecko będzie mogło znaleźć coś dla siebie i wybrać spośród puzzli, drewnianych klocków czy ciastoliny.

Nowa oferta Biedronki - zabawki dla dzieci
W ofercie zabawek znajdują się puzzle 3 D National Geographic. Do wyboru w cenie 14,99 zł jest 10 różnych wzorów. Innym gadżetem są przyborniki w cenie 24,99 zł (do włożenia np. kredek lub długopisów), na których ściankach można ułożyć puzzle. Prawdziwą atrakcją dla małych fanów lepienia z plasteliny będzie z kolei zestaw Ciastoliny Play-Doh za 34, 99 zł w którym znajduje się m.in. wóz strażacki, ciężarówka, figurki czy sklepik ze zwierzakami.

Zabawki z Biedronki

 

Zobacz także: Będą nowe podatki dla platform oferujących wakacyjny najem mieszkań?


Zabawki z Biedronki

 

Dla małych czytelników przygotowano książeczki „Czu-Czu" (dostępne od 14.08.) za 9,99 zł lub 16,99 zł. Można również kupić drewniane zabawki edukacyjne za 29,99 zł dla dzieci powyżej roku, 18 miesięcy lub 3 lat.
Kupić można także kolorowankę gigant za 17,99 zł z kredkami świecowymi i 100 naklejkami (do wyboru rysowanki z filmu „Minionki", „Kraina Lodu", „Psi Patrol", „Auta".

Sprawdź również: 500 plus: Najuboższe rodziny uważają, że dostają za mało [RAPORT]


Zabawki z Biedronki

 

Z kolei Cheeki Mees Stworki Potworki to gadające figurki w 6 rożnych wariantach za 24,99 zł. Dla zafascynowanych modą na Fidget Spinnery – wirujące kręciołki, dostepny jest do kupienia od 7. sierpnia za 7,99 zł.

Polecamy: Najbardziej zadłużona gmina w historii. Chcą ją zlikwidować

Warto: Lasy Państwowe to prawdziwe Eldorado. Zobacz, ile można tam zarobić

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: