SuperBiz wiadomości Świąteczne zakupy robisz w sieci? To się pospiesz, jesli chcesz je dostać

Świąteczne zakupy robisz w sieci? To się pospiesz, jesli chcesz je dostać

19.12.2016, godz. 12:31
Zakupy na Mikołajki i Święta przez internet
foto: SHUTTERSTOCK

Coraz więcej osób kupuje świąteczne produkty spożywcze w sklepach internetowych. Jednak trzeba się spieszyć ze złożeniem zamówienia, bo terminarz dostaw zapełnia się w ekspresowym tempie.

W internetowym Tesco terminy dostaw na ten tydzień rezerwowane są w ekspresowym tempie. Już do środy wszystkie godziny dla Warszawy są zajęte. Został jedynie czwartek od południa i cały piątek. Zatem planując internetowe zakupy w tym sklepie, trzeba się naprawdę spieszyć.

Nieco mniejszą popularnością cieszy się Piotr i Paweł. Dla Warszawy do Wigilii wszystkie terminy ma wolne. Z informacji wyświetlanych w e-sklepie wynika, że zakupy zamawiane w sklepie internetowym mogą przyjechać jeszcze w samą Wigilię do godz. 14.

Zobacz: Promocje na świąteczne ryby. Sprawdź, co kupisz w Lidlu i Biedronce

Taka sama sytuacja jest w sklepie auchandirect.pl. Tutaj klienci mogą otrzymać zakupy nawet w Wigilię do godz. 14.  Jeszcze dziś duży wybór terminów jest również na frisco.pl. Tam także dostawca może przyjechać jeszcze w sobotę.

Oczywiście z dnia na dzień sytuacja w terminarzach będzie się zmieniać. Także trzeba szybko rezerwować termin dostawy, by mieć pewnośc, że zakupy przyjadą na czas.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: