SuperBiz wiadomości Sylwester Grzebinoga nowym wiceprezesem Alior Banku

Sylwester Grzebinoga nowym wiceprezesem Alior Banku

07.07.2017, godz. 12:45
Zwolnienia w Alior Banku
foto: EAST NEWS

Sylwester Grzebinoga został powołany przez Radę Nadzorczą na trzyletnią kadencję do zarządu Alior Banku. Od 1 sierpnia 2017 r. zacznie pełnić funkcję wiceprezesa tej instytucji finansowej. Będzie miał wiodącą rolę w zakresie funkcji prawnej, bezpieczeństwa oraz zgodności regulacji banku z obowiązującym prawem.

Nowy członek zarządu Alior Banku zajmował dotychczas stanowisko dyrektora wykonawczego w PKN ORLEN S.A. Sylwester Grzebinoga posiada długoletnie doświadczenie w rozstrzyganiu sporów gospodarczych w sądach. W latach 1999 – 2008 sprawował urząd Sędziego Sądu Rejonowego w Krakowie, zaś w latach 2006 – 2008 oddelegowany został do orzekania w Wydziale Cywilnym Odwoławczym Sądu Okręgowego Warszawa – Praga. W okresie sprawowania urzędu sędziego specjalizował się w zakresie prawa cywilnego i gospodarczego. Posiada również uprawnienia notarialne. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego i zdobył aplikację sądową przy Sądzie Apelacyjnym w Krakowie.

Sprawdź także: Masz konto w Alior Banku? Uważaj na zawirusowane wiadomości!

Poza Sylwestrem Grzebinogą w zarządzie Alior Banku od 1 sierpnia będą zasiadać także: wiceprezes p.o. prezesa zarządu – Michał Jan Chyczewski, wiceprezes – Filip Gorczyca, wiceprezes – Urszula Krzyżanowska-Piękoś, wiceprezes – Katarzyna Sułkowska i wiceprezes – Celina Waleśkiewicz.

Źródło: Alior Bank

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: