SuperBiz wiadomości Szczęśliwego, dostatniego roku 2016!

Szczęśliwego, dostatniego roku 2016!

31.12.2015, godz. 16:00
Sylwester
Sylwester foto: Super Express

Dziś ostatni dzień starego roku. Część z nas żegna go z wdzięcznością, licząc na to, że nowy rok będzie równie hojny, a część, patrząc z nadzieją w przyszłość, cieszy się, że to już koniec męczacych 12 miesięcy. Serdeczie życzymy naszym Czytelnikom, aby w przyszłym roku było jak najwięcej osób z pierwszej ze wspomnianych grup!

Tym, którzy mają kredyty, życzymy braku choćby najmniejszych problemów z ich spłatą, a tym, którzy kredyt dopiero chcą wziąć - jak najbardziej atrakcyjnych warunków umowy. Choć tak naprawdę chyba wszyscy życzymy sobie, byśmy kredytów w ogóle brać nie musieli...

Życzymy też, aby nasze portfele były jak najgrubsze - i to nie od kart kredytowych, ale od żywej gotówki. Przede wszystkim jednak życzymy naszym Czytelnikom dużo zdrowia, bo bez niego nie cieszy nawet duży majątek.

Wszystkim tym, którzy chcą od Nowego Roku zacząć oszczędzać, życzymy wytrwałości. Pamiętajcie - grosz do grosza, a będzie kokosza. A tym, którzy oszczędzać nie muszą, życzymy, aby było tak jak najdłużej! Szczęśliwego nowego roku 2016!

Życzy Redakcja Se.pl "Pieniądze" i "Super Biznesu"

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: