SuperBiz wiadomości Tanie bilety PKP Intercity w czwartki! Nowa promocja na kolei

Tanie bilety PKP Intercity w czwartki! Nowa promocja na kolei

03.08.2017, godz. 17:13
PKP Intercity
PKP Intercity foto:

Biletowa Czwartkomania w PKP Intercity trwa! Dla prawdziwych łowców okazji przewoźnik udostępnia w każdy czwartek pulę najtańszych biletów na wybrane połączenia ekspresowe. Bilety można nabyć za jedyne 29 zł.

Tanie bilety w PKP Intercity
Jak upolować promocyjny bilet na ekspres? Wystarczy poczekać do czwartku, wejść na stronę www.intercity.pl i sprawdzić kiedy i do jakiego miasta w Polsce można wybrać się nawet za 29 zł. Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim w Krakowie, magiczny zamek w Malborku czy legendarne polskie okręty w gdyńskim porcie to tylko niektóre z uroków Polski, które możesz odkryć, podróżując pociągami PKP Intercity w atrakcyjnych cenach.

Co czwartek PKP Intercity w ramach oferty Biletowa Czwartkomania udostępnia pulę najtańszych biletów na wybrane pociągi Express InterCity Premium (EIP) oraz Express InterCity (EIC). Przewoźnik prezentuje listę składów objętych promocją na stronie intercity.pl. Bilety w atrakcyjnych cenach dotyczą 2. klasy i zaczynają się już od 29 zł. Łączą się z ulgami ustawowymi, dlatego student czy uczeń za przejazd zapłaci jeszcze mniej. Bilety są dostępne od momentu pojawienia się promocji aż do dnia poprzedzającego odjazd pociągu lub do wyczerpania puli. Można je kupić w systemie e-IC, aplikacji mobilnej, a także w kasach i automatach biletowych. Ofertę warto sprawdzać na bieżąco, ponieważ lista proponowanych miast stale się zmienia, tworząc tym samym kolejne pomysły na spontaniczne podróże.

Zobacz również: PKP Intercity uruchamia nowe połączenie do Czech

Sprawdź koniecznie: PKP Intercity jedzie na Węgry. Nowa oferta BUDAPEST SPECJAL

Czytaj też: PKP Intercity podbija Wschód. Nowe międzynarodowe połączenie z Ukrainą

ak upolować promocyjny bilet na ekspres? Wystarczy poczekać do czwartku, wejść na stronę intercity.pl i sprawdzić kiedy
i do jakiego miasta w Polsce można wybrać się nawet za 29 zł. Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim w Krakowie, magiczny zamek w Malborku czy legendarne polskie okręty w gdyńskim porcie to tylko niektóre z uroków Polski, które możesz odkryć, podróżując pociągami PKP Intercity w atrakcyjnych cenach.

Źródło: PKP Intercity

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: