SuperBiz wiadomości Tanie loty na Sardynię. Nowa trasa Ryanair

Tanie loty na Sardynię. Nowa trasa Ryanair

29.11.2016, godz. 16:48
Ryanair - nowe loty na Sardynię
foto: SHUTTERSTOCK

Od początku marca będzie można polecieć z Warszawy na drugą co do wielkości wyspę na Morzu Śródziemnym. Nowe połączenia do Włoch wprowadza irlandzki przewoźnik Ryanair.

Od początku marca polecimy z Warszawy Modlina na południowe wybrzeże wyspy Cagliari. Jeżeli marzą ci się rajskie plaże z dziewiczym wybrzeżem, Sardynia jest dla ciebie idealnym kierunkiem. Ryanair właśnie uruchomił sprzedaż biletów lotniczych w ten urokliwy rejon Włoch, a przy odrobinie szczęścia za podróż w jedną stronę zapłacisz 109 złotych.

Zobacz także: Tanie bilety lotnicze do Azji

Ryanair nie ma tak restrykcyjnych ograniczeń odnośnie bagażu jak Wizzair, dzięki czemu w cenie biletu możesz wnieść na pokład samolotu dwa bagaże podręczne: większy, o wymiarach 55 x 40 x 20 cm (do 10 kg) oraz mniejszy, o wymiarach 35 x 20 x 20 cm bez limitu wagowego.

Przeczytaj również: 10 sposobów na tanie latanie

Loty do Cagliari będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Jeżeli zdecydujesz się na pięciodniowy wyjazd, musisz jednak brać pod uwagę godzinę wylotu. Samoloty mają opuszczać lotnisko w Modlinie o 6:30 rano, na szczęście lot powrotny będzie odbywał się w godzinach popołudniowych.

Źródła: fly4free.pl, ryanair.com

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: