SuperBiz wiadomości Tłusty czwartek. UberEATS dowiezie pączki Bliklego do domu

Tłusty czwartek. UberEATS dowiezie pączki Bliklego do domu

22.02.2017, godz. 11:23
Aplikacja Ubera
foto: SHUTTERSTOCK

Tłusty Czwartek już jutro! Warto zamówić wcześniej pyszne wypieki, aby nie obejść się smakiem lub nie czekać w długich kolejkach. Z pomocą przychodzi aplikacja UberEATS, czyli platforma do zamawiania jedzenia, które dowożą kierowcy Ubera. Już teraz za jej pomocą można zamówić pączki od Bliklego na tłusty czwartek.

Aplikacja UberEATS służy do zamawiania jedzenia z dostawą do domu i działa w Polsce od dwóch tygodni. Z okazji tłustego czwartku firma przygotowała we współpracy z cukiernią A. Bliklego, promocyjne zestawy słynnych pączków.

Sprawdź również: Tłusty czwartek. Tanie, smaczne pączki są już w Biedronce, Lidl czeka do jutra

Użytkownicy aplikacji mogą zamawiać zestawy dziesięciu pączków z cukierni A.Blikle w cenie 35 złotych. Do wyboru mają cztery smaki: z różą, ze śliwką, z czarnym bzem i pączki staropolskie z dodatkiem płatków róży fałdzistolistnej. Do każdego zamówienia doliczona jest stała opłata za dostawę w wysokości 7,99 zł. Dostawa następuje w godzinach 8.00 -19.00.

Aplikacja UberEATS jest dostępna na systemy iOS i Android. Aby z niej skorzystać wystarczy pobrać aplikację i zalogować się w niej tymi samymi danymi, których używamy w aplikacji Uber. Następnie wybieramy "Zaplanuj zamówienie", ustawiamy dzień i godzinę dostawy, a na koniec zamawiamy jeden z zestawów pączków od Bliklego.


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: