SuperBiz wiadomości Twórca "Playboya" sprzedaje swoją rezydencję. Ile jest warta?

Twórca "Playboya" sprzedaje swoją rezydencję. Ile jest warta?

13.01.2016, godz. 12:46
PLAYBOY SKOŃCZYŁ Z SEKSEM
PLAYBOY, SEKS, HUGH HEFNER, HANNAH ELISABETH, KRÓLICZKI foto: EAST NEWS

89-letni twórca kultowego magazynu dla panów wystawia swoją rezydencję na sprzedaż. Dom Hugh Hefnera, w którym przeprowadzono setki sesji fotograficznych do "Playboya", został wyceniony na 200 mln dolarów. To jednak nie jedyny warunek, który trzeba spełnić, aby nabyć luksusową posiadłość.

Hefner, który założył erotyczny magazyn dla panów w 1953 roku, jest lokatorem rezydencji w Los Angeles od 57 lat. Sam dom należy do koncernu Playboy Enterprise, którego założycielem właśnie założyciel "Playboya".

Zobacz także: Dwa domy i 7 mln zł na koncie. Oświadczenie majątkowe Mateusza Morawieckiego

Co musi zrobić potencjalny nabywca słynnego domu, w którym odbywały się sesje zdjęciowe do magazynu i niezliczone nieprzyzwoite imprezy? Po pierwsze musi posiadać co najmniej 200 mln dolarów, a po drugi musi zgodzić na to, że w domu mieszkać będzie... Hugh Hefner. Według Reuters, nowy nabywca posiadłości nie będzie miał też wstępu do sypialni założyciela erotycznego imperium.

Sama posiadłość wyposażona jest w 29 pokoi, a wśród nich salon gier, domowe wideo i winna piwniczka. Specjaliści od nieruchomości powątpiewają w wycenie rezydencji Hefnera na 200 mln zł, szacując, że jest ona warta ok. 80-90 mln dolarów. Zapominają, że legenda ma też swoją cenę.

 

Źródło: innpoland.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: