SuperBiz wiadomości Urząd ubierze radnych w ciepłe kurtki, by… promować województwo!

Urząd ubierze radnych w ciepłe kurtki, by… promować województwo!

23.11.2016, godz. 13:52
zima będzie ciepła
foto: Super Express

75 tys. zł – dokładnie tyle chce wydać małopolski Urząd Marszałkowski na ciepłe kurtki i czapki dla swoich pracowników. Opatrzone będą one logo województwa, przez co ich noszenie ma być dla niego świetną promocją. „Gazeta Krakowska”, która sprawę opisuje, nazywa ją kontrowersyjną.

„Urząd Marszałkowski zamierza kupić 150 ocieplanych kurtek, 300 sportowych czapek, 500 krawatów i 1000 apaszek. Krawaty i apaszki mają nosić urzędnicy, kurtki i czapki będą gadżetami promocyjnymi” - pisze „Gazeta Krakowska”. Akcja urzędu organizowana jest w związku z tym, że Małopolska przejmie przewodnictwo w Konwencie Marszałków Województw i będzie gospodarzem przyszłorocznych spotkań odbywających się w jego ramach.

ZOBACZ TEŻ: Urzędnicy obejrzą "Smoleńsk" za 5 zł z funduszu socjalnego

Specjalne upominki brandowane logo Małopolski mają otrzymać marszałkowie wszystkich województw, a, ponieważ na spotkaniach konwentu pojawią się radni małopolskiego sejmiku, otrzymają oni ciepłe kurki i czapki. Część wybrała już rozmiary ubrań. Wciąż nie wiadomo oficjalnie, jak mają one wyglądać, bo Urząd Marszałkowski trzyma to w tajemnicy. Według zapowiedzi, stroje mają pojawić się w trzech kolorach, ale na razie pod znakiem zapytania stoi też to, w jakich

Źródło: gazetakrakowska.pl

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: