SuperBiz wiadomości Usain Bolt namawia reklamodawców, żeby przyjechali na Jamajkę

Usain Bolt namawia reklamodawców, żeby przyjechali na Jamajkę

26.08.2016, godz. 12:44
Usain Bolt stawia ultimatum reklamodawcom
Usain Bolt stawia ultimatum reklamodawcom foto: Super Express

Słynny olimpijczyk Usain Bolt jest rozchwytywany przez reklamodawców. Ostatnio zadeklarował w telewizji, że bardzo chętnie przyjmie nowe oferty. Stawia tylko jeden warunek: spot musi zostać nakręcony na jego rodzinnej wyspie.

Wielokrotny złoty medalista olimpijski często stanowi temat plotek. Zasłużył sobie na to m.in. frywolnym stylem życia. Teraz próbuje zrehabilitować się i przesunąć uwagę mediów ze swojego łóżka na dobra narodowe. Usain Bolt oświadczył publicznie, że bardzo chętnie zostanie twarzą niejednego produktu, ale koncerny muszą pofatygować się z odwiedzinami na Jamajkę.

Lekkoatleta stawia wszystkim reklamodawcom to samo ultimatum: chcecie wykorzystać mój wizerunek? Proszę bardzo, ale przy okazji zostawcie pieniądze w moim rodzinnym kraju! Nie jest to postawa konformistyczna, ale ma być odebrana jako przejaw lokalnego patriotyzmu. Zapraszając ludzi z całego świata do państewka na Morzu Karaibskim, Jamajczyk napędza rynek pracy.

Przeczytaj również: Najbardziej kreatywna reklama w historii Brexitu. Podpisał się pod nią premier Węgier

- Kiedy zaczynaliśmy, ludzie ciągle chcieli przygotowywać materiał w Miami, Los Angeles i na całym świecie. Zdecydowaliśmy, że będziemy kręcić jeszcze więcej. Jednak każdy podpisany kontrakt musi być zrealizowany na Jamajce. Dzięki temu pomożemy ludziom, a Jamajczycy dostaną pracę – powiedział sprinter jednej ze stacji telewizyjnych.

Słynąca z muzyki reggae Jamajka sąsiaduje z Haiti i Kubą (znajdują się niespełna 200 km od wyspy). Za sprawą malowniczego wybrzeża i ciekawej historii przyciąga plażowiczów i fanów Boba Marleya. Również sam Usain Bolt stał się legendą. Zgarniał złote medale podczas mistrzostw olimpijskich w Rio de Janeiro, Londynie i Pekinie. Jedenastokrotnie zdobył tytuł mistrza świata, a dwukrotnie przypadło mu w udziale srebro.

Oprac. na podst. theladbible.com

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: