SuperBiz wiadomości W Biedronce brakuje Świeżaków

W Biedronce brakuje Świeżaków

17.11.2016, godz. 11:59
Biedronka
Biedronka foto: Materiały prasowe

Akcja „Gang Świeżaków” w Biedronce cieszy się ogromną popularnością. W niektórych sklepach zabrakło owocowo-warzywnych pluszaków. Sieć uspokaja, że asortyment szybko zostanie uzupełniony.

Świeżaki to pluszaki w kształcie warzyw i owoców (np. pomidor, gruszka, marchewka, śliwka), które otrzymują klienci biedronki spełniający określone warunki – zbiorą odpowiednią ilość naklejek. Naklejki otrzymuje się za zakupy, o minimalnej wartości 40 zł.

Zobacz też: Jerzy Mazgaj nie jest już prezesem Almy

W przedszkolach zapanował szał na „Gang Świeżaków”. Naklejki zbierają całe rodziny. W końcu zabrakło pluszaków w sklepach. Jednak nie ma co się martwić, sieć zapewnia o nowych dostawach maskotek.

Firma Jeronimo Martins Polska S.A. informuje, że  już zaplanowała dodatkowe dostawy świeżaków. Co zrobić by dostać zaległe maskotki? Należy zgłosić się do kierownika sklepu i z nim uzgodnić termin odbioru pluszaka. O szczegółach dotyczących zasad odbioru Świeżaków z dodatkowej puli Biedronka będzie informować klientów za pośrednictwem strony internetowej lub bezpośrednio w  sklepach.


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: