SuperBiz wiadomości „Weekend za pół ceny” coraz bliżej. Zwiedzisz Polskę taniej

„Weekend za pół ceny” coraz bliżej. Zwiedzisz Polskę taniej

30.03.2017, godz. 15:30
MIASTA.
POZNAŃ foto: SHUTTERSTOCK

Od 31 marca do 2 kwietnia Polacy, podróżujący po kraju, będą mogli skorzystać z 50-proc. rabatu na usługi turystyczne i okołoturystyczne. Promocja obowiązuje w ramach akcji "Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny", organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.

Do tegorocznej – drugiej edycji akcji, zgłosiło się już 450 przedsiębiorców, którzy oferują usługi turystyczne i okołoturystycze. Ich pełny wykaz można znaleźć na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl. W tym samym miejscu można również skorzystać z wyszukiwarki i interaktywnej mapy, aby znaleźć najbardziej interesujące nas oferty.

Sprawdź także: Wyjazd na długi weekend. Ile zapłacisz za przejazd autostradami w Polsce? [CENNIK]

„Wydarzenie ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym" – czytamy w komunikacie Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Jak podkreślają organizatorzy, w Polsce znajduje się ponad 800 muzeów, 50 tys. szlaków turystycznych, 145 parków krajobrazowych i narodowych, ponad 18 tys. szlaków rowerowych i 14 obiektów wpisanych na listę UNESCO.

Źródło: MSiT, money.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: