SuperBiz wiadomości Wielka promocja książek w Biedronce. Zobacz, jakie tytuły znajdziesz

Wielka promocja książek w Biedronce. Zobacz, jakie tytuły znajdziesz

19.06.2017, godz. 11:13
Sklep Biedronka
foto: Materiały prasowe

Sieć sklepów Biedronka rusza od poniedziałku, 19.06. z kolejną akcją tematyczną. W sprzedaży będą dostępne książki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W ofercie znajdzie się prawie 70 pozycji. Wśród nich m.in. „Wszystko będzie najlepiej" Beaty Pawlikowskiej, „Zdrowe koktajle" Ewy Chodakowskiej czy mnóstwo propozycji dla dzieci.

Biedronka wprowadza do sprzedaży książki w związku z ogólnopolską akcją „Książka na św. Jana". Z tego powodu promuje czytelnictwo i zachęca do kupna książki dla najbliższej osoby w formie prezentu.

Zobacz także: Najdroższe wakacje w życiu. Gigantyczne koszty leczenia na wczasach!


W ofercie znajdą się książki dla dorosłych za 24,99 złotych. W długiej liście tytułów jest m.in.  „Zapisane w wodzie" Pauli Hawkins, „Już mnie nie oszukasz" Harlana Cobena czy „Chemik" Stephanie Meyer. W tej samej cenie można kupić kilka książeczek dźwiękowych dla młodszych dzieci.

Sprawdź również: Czy opłaca się wydłużyć kredyt hipoteczny?


Dla dzieci znajdzie się także mnóstwo pozycji edukacyjnych oraz klasyka, np. „Bambi", „Alladyn", „Księga dżungli" czy „Królewna Śnieżka".
Jeronimo Martins Polska chwali się, że w ciągu 5 lat w trakcie swoich akcji promocyjnych sprzedało już 35 mln książek. Sieć stara się promować czytelnictwo także poprzez cykliczne organizowanie konkursu, w którym debiutujący autor książek dla dzieci ma szansę wygrać 100 tys. zł.

 

Źródło: /biedronka.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: