SuperBiz wiadomości To już dziś. Wittchen do kupienia w Lidlu

To już dziś. Wittchen do kupienia w Lidlu

29.11.2016, godz. 12:31
Wittchen ponownie w Lidlu
foto: YouTube Lidl Polska

W sobotę 3 grudnia w Lidlu znów pojawiły się produkty firmy Wittchen. Tym razem w ofercie sklepu znałazły się portfele, rękawiczki, paski oraz torebki wizytowe i miejskie.

Klienci sieci zainteresowani torebkami, mogą wybierać spośród dziesięciu wzorów kopertówek, nadających się do eleganckiej kreacji na wieczór oraz dziesięciu wzorów torebek z paskiem, przeznaczonych do miejskich stylizacji w wielu kolorach. Wszystkie modele wykonane są z włoskiej skóry – klasycznej lub Saffiano, czyli z charakterystycznym subtelnym wzorem. Torby Wittchen są do kupienia w Lidlu za 189 zł.

Zobacz koniecznie: Czarny Piątek w Lidlu. Klienci rzucili się po wyrzynarki i wyciskarki do soków

W ofercie sieci znalazły się także portfele damskie – w 29 wzorach, w tym: siedmiu ze skóry Sffiano, pięciu ze skóry z połyskiem i 17 ze skóry klasycznej, a także osiem wzorów portfeli męskich z naturalnej włoskiej skóry. Wszystkie po 159 zł.

Czytaj też: Walka o torebki w Lidlu. Czy faktycznie to się opłacało?

Rękawiczki damskie Wittchen są do kupienia w Lidlu w rozm. od S do L, natomiast męskie w rozm. od M do L za 88 zł. Klienci sieci mają także możliwość nabyć skórzane męskie paski dostępne w sześciu wzorach za 79 zł.

 

Źródło: Lidl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: