SuperBiz wiadomości Wizz Air uruchomi nowe połączenia z Warszawy

Wizz Air uruchomi nowe połączenia z Warszawy

26.10.2016, godz. 13:59
Wizzair
foto: Materiały prasowe

Wegierskie tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomią 7 nowych połączeń z Warszawy. W przyszłoroczne wakacje będzie można polecieć m.in. do Bratysławy, Bukaresztu, Kijowa oraz Nicei.

Węgierski przewoźnik Wizz Air od czerwca przyszłego roku zacznie latać z warszawskiego Lotniska Chopina do Bratysławy, Bukaresztu, Kijowa, Wilna, Lyonu i Nicei we Francji oraz Lamezia Terme we Włoszech.

Zobacz też: IKEA otworzy sklep w Lublinie

Wizz Air ma szczegółowy harmonogram nowych lotów. Połączenia do Bratysławy, Bukaresztu i Lyonu wystartują 30 czerwca 2017 r. Rejsy na trasach między Warszawą a Słowacją, Warszawą a Rumunią będą się odbywały w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. A loty do Lyonu planowane są na poniedziałki i piątki.

Od1 lipca 2017 r. Wizz Air ma rozpocząć rejsy do Kijowa i Nicei (loty we wtorki, czwartki i soboty). Natomiast 2 lipca  ruszą połączenia do Lamezia Terme (loty w środy i niedziele).  Aż do września trzeba będzie czekać na loty do Wilna. Ta trasa będzie uruchomiona 8 września (loty w poniedziałki, środy, piątki i niedziele).

Sprawdź koniecznie: Ryanair otwiera nowe i tanie połączenia w Polsce

W sumie Wizz Air będzie miał do zaoferowania z Warszawy 48 tras do 25 krajów. A ta linia lotnicza cieszy się w Polsce dużą popularnością. W ciągu minionych 12 lat samoloty tej  firmy przewiozły aż 13 mln pasażerów na warszawskich trasach.

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: