SuperBiz wiadomości Wybierz kredyt dla siebie

Wybierz kredyt dla siebie

07.11.2011, godz. 02:00
Mieszkanie
foto: Brak agencji

Jeśli myślisz o zakupie własnego M, to teraz jest na to dobra pora. Deweloperzy mają wiele niesprzedanych nowych lokali i ceny mieszkań spadają, a banki oferują wiele promocji. Razem z firmą Invigo sprawdziliśmy, które banki proponują najatrakcyjniejsze kredyty hipoteczne w złotówkach.

Kilka banków właśnie wprowadziło nowe promocje, inne wydłużają okresy obowiązywania ofert specjalnych do końca roku. W wielu bankach kredytobiorcy mogą też liczyć na marże sporo niższe niż jeszcze miesiąc wcześniej. Jednak decydując się na ofertę promocyjną, trzeba dokładnie sprawdzić warunki promocji. Często w takiej sytuacji banki żądają otwarcia u nich konta wraz z deklaracją regularnych wpływów z tytułu wynagrodzenia albo zakupu karty kredytowej.

Przeanalizowaliśmy bankowe oferty dla klienta, który szuka kredytu na mieszkanie o powierzchni 30 mkw. i będzie go spłacał przez 30 lat (z danych Invigo wynika, że jest to najbardziej poszukiwany i jednocześnie najczęściej wybierany okres kredytowania nieruchomości). Z naszego rankingu wynika, że najniższą ratę zapłacimy w Deutsche Banku, a najwięcej będzie nas kosztować rata w Kredyt Banku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: