SuperBiz wiadomości Wygraj zagraniczną wycieczkę za zakupy w Biedronce i odwiedź najciekawsze ZOO!

Wygraj zagraniczną wycieczkę za zakupy w Biedronce i odwiedź najciekawsze ZOO!

03.03.2017, godz. 12:09
Biedronka
Biedronka foto: Materiały prasowe

„Nadchodzi dzika przygoda. Zbieraj punkty na karcie Moja Biedronka i graj o rodzinną wycieczką do najciekawszych ZOO na świecie. Więcej niespodzianek już wkrótce. Tylko w Biedronce” - takie słowa padają w najnowszym spocie reklamowym zamieszczonym na youtubowym kanale dyskontu Biedronka. Co trzeba zrobić, aby pojechać na wycieczkę życia?

Spot (do obejrzenia tutaj >>>), który pojawił się na biedronkowym kanale 28 lutego 2017 r., jest bardzo tajemniczy, gdyż nie zawiera żadnych szczegółowych informacji. W jego opisie znajduje się jednak link do strony konkursu, na której czytamy: „Za każde wydane 40 zł - 1 pkt. Zbierz 10 punktów, aby mieć szansę gry o wycieczkę i inne nagrody”. Akcja ta trwa do 19 marca bieżącego roku. W regulaminie zaznaczono, że wyjątkowa promocja skierowana jest do posiadaczy karty lojalnościowej Moja Biedronka. Promocja zakłada, że, jeśli taka osoba wyda na zakupy w dyskoncie 400 zł, otrzyma 10 punktów, które uprawniają do wzięcia udziału w konkursie. Rzecz jasna, kwoty takiej nie trzeba wydawać od razu, jeden punkt otrzymamy za jednorazowe wyłożenie 40 zł.

ZOBACZ TEŻ: Biedronka wprowadza nową markę ubrań

Nie ma znaczenia, czy płacimy kartą, czy gotówką. Ważne jest jednak to, że do wymaganej kwoty nie wlicza się zakupu napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, wybranych produktów dla dzieci oraz doładowań telefonów komórkowych, jeśli stanowią one jedyną pozycję na paragonie. Jeśli oprócz nich kupimy cokolwiek z oferty sklepu, nie będzie już problemu. W promocji biorą udział zakupy na paragon jak i fakturę, a karty Moja Biedronka nie trzeba mieć przy sobie w sklepie, wystarczy podać kasjerowi numer telefonu przypisany do niej podczas jej zakładania, a punkty zostaną na nią nabite.

ZOBACZ TEŻ: Komórka dla seniora w Biedronce

Co należy zrobić dalej? Na to pytanie regulamin, niestety, nie odpowiada. Zaznaczono w nim jednak, że dalsze kroki, które powinien podjąć „konkursowicz” zostaną opublikowane w oddzielnych dokumentach. Jak do nich dotrzeć? Z tym pytaniem zwróciliśmy się do biura prasowego Jeronimo Martins Polska. „Informujemy, że konkurs „Przygotuj się na dziką przygodę” jest realizowany w ramach wieloetapowej kampanii (...) promującej kartę „Moja Biedronka na co dzień”. O kolejnych etapach tego konkursu klienci będą informowani w najbliższych tygodniach. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem dla poszczególnych etapów akcji są zamieszczane na stronie internetowej https://moja.biedronka.pl/ dostępnej po zalogowaniu" - czytamy w przesłanym nam komunikacie. Jak więc widać, na razie klienci, którzy chcą wziac udział w konkursie, muszą po prostu zadbać o to, by do 19 marca zgromadzić na swoim koncie 10 punktów za zakupy.

Źródło: moja.biedronka.pl

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: