SuperBiz wiadomości Wyprawka szkolna 2016. Zobacz, gdzie kupisz najtaniej [PORÓWNANIE]

Wyprawka szkolna 2016. Zobacz, gdzie kupisz najtaniej [PORÓWNANIE]

19.08.2016, godz. 09:53
Powrót do szkoły
foto: SHUTTERSTOCK

Wyprawka szkolna 2016. Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Czas na zakup szkolnych przyborów dla pierwszoklasistów. Zamiast czekać na ostatnią chwilę, już teraz wybierz się na zakupy. Podpowiadamy, gdzie najtaniej kupisz szkolną wyprawkę.

Przybory szkolne to niemały wydatek. Nie warto ich kupować gdzie popadnie. Ołówki, długopisy i zeszyty dostaniesz w sklepach papierniczych. W nich jest największy wybór markowych akcesoriów. Ale znacznie więcej zaoszczędzisz, kupując w hipermarketach, które kuszą atrakcyjnymi cenami.

Zobacz również: Wyprawka szkolna 2016: Ile wydamy w tym roku?

Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego wielkie sklepy oferują liczne promocje i znacząco poszerzają swoją ofertę. Dzięki temu znajdziesz w nich wszystko: od plecaków szkolnych i butów sportowych po piórnik,zeszyty i ołówki. Tańszych przyborów szukaj też w sieci na aukcjach albo za pomocą wyszukiwarek internetowych. Tanio bywa również na bazarach i targowiskach.

Warto zwracać uwagę na jakość kupowanych artykułów i sprawdzić, czy zachowują normy bezpieczeństwa. Nie wybieraj przedmiotów niewiadomego pochodzenia, często to, co najtańsze, szybko się psuje. Przygotowaliśmy listę najbardziej potrzebnych pierwszakowi produktów i porównaliśmy ich ceny w czterech największych hipermarketach: Auchan, Carrefour, E.Leclerc i Tesco. Te ceny mogą się jeszcze zmieniać, ale dają ogólny obraz tego, z jak wysokim wydatkiem należy się liczyć, idąc po wyprawkę dla pierwszoklasisty.

KLIKNIJ W INFOGRAFIKĘ, ABY JĄ POWIĘKSZYĆ

autor: Beata Lekszycka zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: