SuperBiz wiadomości Zakupy w Biedronce zrobisz przez internet!

Zakupy w Biedronce zrobisz przez internet!

28.02.2017, godz. 11:51
Sklep Biedronka
foto: Materiały prasowe

Biedronka to ulubiony dyskont wielu Polaków. Sporo stałych klientów sieci z pewnością chętnie zrobiłoby w niej zakupy przez internet. Teraz jest taka możliwość! Wszystko dzięki firmie, która znalazła sposób, jak umożliwić ludziom dokonanie e-zakupów w ich ulubionym dyskoncie. Firmą tą jest spółka On Demand, która prowadzi serwis internetowy szopi.pl. Wystarczy, że złożysz tam zamówienie, a zakupy dostaniesz do domu nawet w godzinę!

Jak działa serwis? Wystarczy wejść na stronę szopi.pl, podać swój adres lub kod pocztowy i złożyć zamówienie. Jeden z tzw. szoperów, czyli osób dokonujących zakupów na zamówienie, uda się do wskazanego przez nas dyskontu i zrobi zakupy za nas, nawet jeśli dyskont ten nie prowadzi sprzedaży internetowej, tak, jak to jest w przypadku Biedronki. Taki sposób dokonywania zakupów bywa czasem nawet lepszy niż w przypadku zakupów internetowych świadczonych przez obsługę konkretnego sklepu, jak przynajmniej zachwala swoją usługę Zbigniew Płuciennik, prezes On Demand, cytowany przez wiadomoscihandlowe.pl. Na czym polega przewaga?

ZOBACZ TEŻ: Biedronka liderem rynku dyskontów

Po pierwsze zakupy trafiają do klienta Z Biedronki nawet w ciągu godziny (chyba że zastrzeże on, iż chce je dostać w późniejszym terminie). Po drugie, jeśli akurat zabraknie danego towaru, już podczas zakupów szoper zadzwoni do klienta i zapyta go, czy życzy sobie jakiegoś zamiennika. Po trzecie, zakupy trafiają do domu w ekologicznych papierowych torbach. Dla szopi.pl pracują głównie studenci, którym zależy na elastycznym czasie pracy. Dostarczają oni zakupy w Krakowie i 70 proc. terytorium Warszawy, ale w tym roku planują rozszerzenia działalności o inne duże miasta – na pierwszy ogień pójdą najpewniej Poznań, Wrocław i Trójmiasto.

ZOBACZ TEŻ: Piękna kuchnia z Biedronki, wyposażenie łazienki w Lidlu [NOWE PROMOCJE]

Szoperzy dowożą zakupy autem lub skuterem, teraz rozpoczynają się także testy transportu rowerowego. „Za pośrednictwem Szopi.pl zakupy można już robić w sklepach takich sieci, jak Biedronka, Lidl, Auchan, Carrefour, czy Piotr i Paweł, ale także w Galerii Wypieków i kilku innych placówkach specjalistycznych. On Demand planuje w tym roku rozszerzyć tę listę o kolejnych dużych i małych detalistów” - zaznaczają wiadomoscihandlowe.pl.

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl, szopi.pl

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: