SuperBiz wiadomości Zakupy z Carrefoura przyniesie Ci sąsiad

Zakupy z Carrefoura przyniesie Ci sąsiad

29.06.2017, godz. 11:20
Sklep Carrefour
foto: AFP/EAST NEWS

Carrefour rozpoczął testowanie usługi „SąSiatki", w której klienci sieci sami dostarczają zakupy swoim sąsiadom. Założenie jest takie, że zakupy dla kogoś mają być robione przy okazji wizyty w sklepie na własne potrzeby – podaje „Rzeczpospolita".

Opcję sąsiedzkiego robienia zakupów przetestowali pracownicy sieci w dwóch warszawskich sklepach. Usługa „SąSiatki" umożliwia zlecenie zakupów za pomocą aplikacji osobie, która wybiera się do sklepu lub już się w nim znajduje. Nagrodą za zrobienie i dostarczenie zakupów do sąsiada mają być bony do wykorzystania w sklepach Carrefour.

Sprawdź także: Zmień swój sklep z Carrefour

Jak powiedział serwisowi portalspożywczy.pl dyrektor Działu Informatyki Carrefour Polska Michał Malanowski, dzięki tej usłudze, sieć chce „wykreować w Polsce popyt na wzajemne świadczenie przysług w ramach społeczności".

Czytaj też: Zarabiaj na wypożyczaniu narzędzi i wyposażenia domu przez LenBo.pl

Innym celem wprowadzenia tej usługi jest, jak tłumaczy szef działu informatyki francuskiej sieci, wyjście naprzeciw potrzebom pokolenia millenialsów, które chętnie korzysta z możliwości oferowanych w ramach ekonomii współpracy.
Otwarcie testów aplikacji i usługi „SąSiatki" dla klientów planowane jest na tegoroczne wakacje.

Źródło: „Rzeczpospolita", portalspożywczy.pl

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: