SuperBiz wiadomości Ze Stanów Zjednoczonych do Polski polecimy za… 800 zł!

Ze Stanów Zjednoczonych do Polski polecimy za… 800 zł!

18.01.2016, godz. 13:42
Kolejny raz głośno o Polakach w Hollywood
foto: Dreamstime

Szykuje się prawdziwie hitowa oferta dla tych, którzy marzą o podróży do USA. Z zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych do Warszawy (z międzylądowaniem w Reykjaviku) od czerwca będzie można polecieć za 800 zł!

Wszystko to dzięki ofercie tanich islandzkich linii lotniczych WOW Air, które chcą spopularyzować niedrogie loty międzykontynentalne. Jak ma wyglądać ich oferta? Pięć razy w tygodniu samoloty operatora będą kursowały z San Francisco, a cztery razy w tygodniu z Los Angeles. Lot skończy się w islandzkiej stolicy i będzie kosztował 99 dolarów (ok. 400 zł).

ZOBACZ TEŻ: Jak wygrać auto w Loterii Paragonowej [WYJAŚNIAMY]

Jeśli ktoś będzie chciał lecieć do swojego państwa w Europie, będzie mógł się przesiąść w samolot lecący do 21 europejskich miast, m.in. do Warszawy! Wtedy, za cały lot z międzylądowaniem w Reykjaviku zapłaci 198 dolarów, czyli ok. 800 zł! Jak że jednak połączenie jest tak tanie, do samolotu można będzie zabrać bagaż o maksymalnej wadze 5 kg - za większy trzeba będzie dopłacić. Dodatkowo płatne będą też posiłki na pokładzie. Tanie loty między Ameryką a Europa mają wystartować już 9 czerwca.

Źródło: forbes.pl

autor: Piotr Osiński zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: