SuperBiz wiadomości Zielone inwestycje szansą na bezpieczeństwo finansowe

Zielone inwestycje szansą na bezpieczeństwo finansowe

01.12.2016, godz. 12:19
Zielone inwestycje szansą na bezpieczeństwo finansowe
foto:

Wszyscy wiemy, że oszczędności warto pomnażać. Czasem tylko trudno nam zdecydować, gdzie zainwestować nasze pieniądze. Dobrym rozwiązaniem jest Oxyprogram i zarabianie na sprzedaży drewna ze współfinansowanej przez siebie plantacji. Zysk, jaki osiągniemy biorąc udział w tym przedsięwzięciu, może być zabezpieczeniem na starość, a także sposobem na zapewnienie dobrej przyszłości naszym dzieciom.

Oxyprogram to wspaniały przykład tego, jak połączyć to co zyskowne z tym co pożyteczne. Przyczyniamy się do ochrony środowiska, a jednocześnie zarabiamy w sposób bezpieczny i przewidywalny. Cena drzewa na światowych rynkach wciąż rośnie, co jest związane z niesłabnącym zapotrzebowaniem na ten materiał . Nie ma więc obaw, że nasza inwestycja okaże się chybiona. W ramach programu klienci kupują sadzonki Oxytree, stając się właścicielami uzyskanego z nich drewna. Specjaliści z firmy Carbon Solutions Poland zajmują się sadzeniem, pielęgnacją i wycinką drzew, a ich usługi zawarte są w cenie pakietów oferowanych w Oxyprogram. Młode drzewka sadzi się na terenach należących do firmy. Gdy przychodzi czas wycinki drewna, możemy je odsprzedać firmie Carbon Solutions na warunkach zagwarantowanych w umowie. Umowa zawarta zostaje na dwa pierwsze cykle 1+1 (6+4 lata), istnieje też możliwość przedłużenia jej na kolejne dwa okresy rozliczeniowe.

Według możliwości i potrzeb

Na pierwsze zyski wcale nie trzeba tak długo czekać. Już po 6 latach od posadzenia drzewa Oxytree nadają się do wycinki. Możemy wybierać pomiędzy trzema pakietami i zdecydować się na ten, który najbardziej spełnia nasze oczekiwania. Największy zysk osiągamy wybierając pakiet PRESTIGE, ale też wymaga on od większych inwestycji. W ramach tego pakietu kupujemy 250 sadzonek za cenę brutto, która wynosi dziesięć tysięcy euro. Szacowany (zdyskontowany) roczny zysk w ciągu pierwszych sześciu lat to 11,05%, a w następnych czterech latach - 17,02%. To doskonała propozycja także dla firm. Dla osób, które nie chciałyby inwestować tak dużej kwoty, a jednocześnie liczą na dobry dochód, przygotowano pakiet IDEAL.

Za kwotę trzech tysięcy euro kupujemy 72 sadzonki i w pierwszym cyklu możemy spodziewać się rocznego zysku na poziomie 10,29%, a w drugim cyklu –15, 83%. Osoby mające ograniczone możliwości finansowe z pewnością wezmą pod uwagę pakiet BASIC, obejmujący kupno 22 sadzonek za 1000 euro ze spodziewanym rocznym zyskiem w pierwszym cyklu 8,7%, a w drugim – 13,34%. Przykładowo, gdy wybierzemy pakiet IDEAL (inwestycja 3 tys. euro), nasz łączny dochód wyniesie 12,600 euro.

Dlaczego warto

Pieniądze powinny pracować. Obecne oprocentowanie lokat bankowych nie przynosi wymiernych zysków, rozwiązaniem są więc mądre, dobrze rokujące i pozbawione dużego ryzyka inwestycje. Dostatnie życie na emeryturze, perspektywy zwiedzania świata, zapewnienie dzieciom najlepszej edukacji i życia na wysokim poziomie, możliwość poprawy warunków mieszkaniowych – te wszystkie marzenia mogą się spełnić, jeśli zdecydujemy się pomnażać nasze pieniądze, poprzez uczestnictwo w Oxyprogramie. Inwestycja ta to także znaczący dochód bez wielkiego wysiłku i problemów, związanych z prowadzeniem własnej działalności. Dodatkową korzyścią jest świadomość, że sadząc nowe drzewa, przyczyniamy się do ochrony naszych lasów.

Oxyprogram nagrodzony

6 września 2016 Oxyprogram otrzymał Węgierską Nagrodą Jakości. Wyróżnienie to przyznano za profesjonalizm w działaniach firmy, wysokiej jakości produkty, skoncentrowanie na potrzebach klienta oraz innowacyjne połączenie inwestycji finansowych z ochroną środowiska.

-

-

Poznaj Oxytree

Ta odmiana rośnie bardzo szybko. Już w 6.roku od posadzenia osiąga do 16 m wysokości i 35 cm średnicy pnia. Dzięki dużym liściom produkuje ogromne ilości tlenu. Oxytree jest też bardzo odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i dobrze czuje się na mało urodzajnych glebach. Po ścięciu odrasta od pnia od czterech do pięciu razy!

Więcej na temat możliwości inwestowania w Oxyprogram znaleźć można na stronie www.oxyprogram.pl

tagi: Oxyprogram
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: