SuperBiz wiadomości Znicze szklane w Biedronce

Znicze szklane w Biedronce

06.10.2016, godz. 14:12
Znicze Biedronka
foto: materiały promocyjne

Znicze szklane w Biedronce – niebawem tłumnie będziemy odwiedzać groby bliskich. Już teraz w Biedronce można kupić różnego rodzaju znicze.

Wszystkich Świętych już za kilka tygodni. Sieci handlowe z dość dużym wyprzedzeniem przygotowały specjalną ofertę na tę okazję. Na przykład w Biedronce mamy do wyboru rozmiate znicze szklane.

Zobacz: Szykują się zmiany w nadzorze nad bankami

Jakie znicze już można kupić w Biedronce? Dość duży znicz szklany z wkładem parafinowym, który ma palić się 45 godzin (prawie 2 dni) kosztuje 2,99 zł. Bardzo duży znicz szklany, który ma palić się aż 90 godzin (prawie 4 dni) sprzedawany jest w cenie 9,99 zł. Klienci wielu sklepów Biedronka mogą zaopatrzyć się również w szklane zdobione latarenki w cenie 14,99 zł – producent zapewnia, że taki znicz będzie palił się 70 godzin (niemal 3 dni). Jednak ten model dostępny jest  tylko w  wybranych sklepach. Nowością są znicze LED. Prosty model, który będzie świecił przez wiele dni można kupić już za 8,99 zł.

Z czasem asortyment będzie się powiększał. A na koniec miesiąca w wielu sklepach będzie można spodziewać się wyprzedaży takiego asortymentu.

Zobacz: Stopy procentowe bez zmian

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: