SuperBiz wiadomości Znicze szklane w promocji. Markety prześcigają się w ofertach

Znicze szklane w promocji. Markety prześcigają się w ofertach

06.10.2016, godz. 15:12
Znicze Biedronka
foto: Super Express

Znicze szklane, w rozmiatych kształtach i o różnych barwach. Sklepy już przygotowują się na Wszystkich Świętych. Coraz śmielej w głównych alejach ustawiają palety z rozmaitymi zniczami. Jakie są promocje?

Promocje na znicze właśnie ruszają. Taniej niż zwykle znicze można kupić w większości hipermarketów (do wyboru znicze szklane lub znicze plastikowe). Na przykład w Tesco ceny wielu zniczy obniżono o 15, 25, a nawet 33 proc.. Oczywiście na zniczu tańszym (do 2 zł) można zaoszczędzić ok. 30 gr, ale na takim za ok. 20 zł można zaoszczędzić nawet blisko 5 zł. W sklepach Carrefour mały znicz tańszy jest o 10 gr, ale za to mały sztuczny wieniec można kupić za 9,99 (taniej o 6 zł).

Zobacz: Znicze szklane w Biedronce

Na znicze przewidziano też promocje w formie gratisu. Na przykład w Tesco można kupić znicz szklany wysoki (24 cm) z połyskiem w pakiecie 7 plus 1 gratis. Producent przewiduje czas palenia takiego promocyjnego znicza na 25 godzin. Cena 2,49 zł za sztukę. W promocyjnym  pakiecie znicze można kupić także w Auchan, np. znicz serduszko w pakiecie 5 plus 1 to wydatek 10,95 zł zamiast 13,14 zł za zgrzewkę, a pakiet szklanych kulek 10 plus 1 kupimy  za 10,71 zł zamiast 11,90 zł.

Zobacz: Szykują się zmiany w nadzorze nad bankami

A to dopiero początek wielkich promocji. Większość sieci wielką zniczową promocję i bogatą ofertę przewidziało na przyszły tydzień.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: