Biedronka

i

Autor: MAT. PRASOWE Biedronka

Biedronka ogłasza zmiany w całej Polsce! Ogromne promocje i produkty przecenione o połowę

2021-06-30 19:08

Ogromne promocje w nowo otwartych placówkach sieci Biedronka. Nowe sklepy powstają od Bałtyku, aż po Podkarpacie. Ostatnie dni czerwca Biedronka kończy otwarciem aż 13 placówek. W nowo otwartych sklepach na klientów czekają wyjątkowe promocje na wybrane produkty z różnych kategorii, sięgające aż 50 proc. wartości zakupionych produktów.

Nowe sklepy Biedronki, nowe promocje

Serię otwarć rozpoczęły 29 czerwca, we wtorek Zabrze, Nowogard i Kraków. Ich mieszkańcy od wczesnych godzin porannych mogli odwiedzać nowe, zaprojektowane zgodnie z najnowszym standardem placówki. Z kolei w środę 30.06, sieć Biedronka powiększyła się aż o 10 nowych sklepów: w Tarnowskich Górach, Michałowicach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Ustce, Jaroszowicach, Kocmyrzowie-Luborzycy, Koziegłowach, Żarkach, Haczowie, Dąbrówce-Ług.Największy sklep, spośród nowo otwartych, o powierzchni ponad 1100 m2 znajduje się w Haczowie, natomiast największym parkingiem może pochwalić się sklep w Jaroszowicach, który liczy aż 100 miejsc dla zmotoryzowanych. Z kolei najwięcej kas samoobsługowych, bo aż 6 posiada sklep w Krakowie przy ul. Kniaźnina.

ZOBACZ: Autobusem do Biedronki za 1 zł! Sieć dyskontów organizuje transport dla klientów

Otworzyli sklep dla ubogich mieszkańców

- Konsekwentnie trzymamy się ambitnego planu rozwoju naszej sieci na 2021 rok.  W ciągu tylko ostatnich 2 dni otworzyliśmy aż 13 placówek w całej Polsce. Z miesiąca na miesiąc jesteśmy jeszcze bliżej naszych klientów – nie tylko poprzez uruchamianie nowych sklepów, ale także dlatego, że rozwijamy naszą ofertę, a przykładem mogą być warzywa i owoce pochodzące od lokalnych rolników i producentów - wyjaśnia Paweł Stolecki, dyrektor makroregionu w sieci Biedronka.

Sonda
W którym sklepie są lepsze promocje - Lidl czy Biedronka?

Nowo otwierane obiekty sieci Biedronka wyposażono w rozwiązania zwiększające komfort klientów. Są przyjazne środowisku ze względu na zastosowane oświetlenie LED oraz zamykane regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2. Cechują się również nowym układem przestrzeni, skupiającym się na bardziej przystępnym wyeksponowaniu produktów, tak aby najważniejsze kategorie były w zasięgu wzroku klienta. Dzięki temu placówki zyskują na przestronności.Wprowadzony został również podział stanowisk na owocowe oraz warzywne, osobno przechowywane są produkty delikatne, czyli te wymagające niższych temperatur, a także strefy promocji i ze świeżymi kwiatami. Klienci mogą zaopatrzyć się w ulubione produkty BIO i Vege w odrębnej wyspie z produktami ekologicznymi.

Jak zawsze, z okazji otwarcia, w nowo otwartych sklepach na klientów czekają wyjątkowe promocje na wybrane produkty z różnych kategorii, sięgające aż 50 proc. wartości zakupionych produktów.

Nowe placówki sieci Biedronka. Adresy nowych Biedronek

 • Nowogard, ul. Armii Krajowej
 • Kraków, ul. Kniaźnina
 • Zabrze, ul. Matejki 48
 • Tarnowskie Góry, ul. Siewierska
 • Michałowice 143
 • Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Bałtowska 249
 • Ustka, ul. Słupska
 • Jaroszowice
 • Kocmyrzów-Luborzyca, ul. Gościnna
 • Koziegłowy, ul. Woźnicka
 • Żarki, ul. Kościuszki
 • Haczów 103
 • Dąbrówka-Ług, ul. Garwolińska 90 A
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze