Flixbus

i

Autor: Materiały prasowe Flixbus

FlixBus podwaja kursy i uruchamia nowe połączenia

2018-07-27 17:00

Po oficjalnym starcie w Stanach Zjednoczonych w maju br., FlixBus rozszerza tam swoją ofertę. W lipcu do amerykańskiej siatki zostały dodane nowe trasy w środkowej i północnej Kalifornii, m.in. przez San Francisco, Sacramento, Bakersfield i San Jose oraz Reno i Nevadę. Od teraz na Zachodnim Wybrzeżu będzie można dojechać do aż 40 miast. W nowym rozkładzie znajdą się też mniejsze miejscowości, takie jak Commerce, Fremont, Millbrae czy Palm Springs. Ceny biletów zaczynają się już od 4.99 dol. (ok. 17 zł).

- Nasza nowa alternatywa podróżowania została przyjęta entuzjastycznie przez Amerykanów, więc teraz skupiamy się na rozwijaniu siatki połączeń, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu pasażerów – powiedział André Schwämmlein, założyciel i dyrektor generalny FlixMobility. – Dzięki połączeniu południowo-zachodniej Kalifornii z centralną i północną częścią – z lepiej usytuowanymi przystankami, większą częstotliwością kursowania i niższymi cenami – nasz kolejny etap rozwoju przyniesie ogromną zmianę w sposobie, w jaki Kalifornijczycy mogą podróżować po swoim stanie.

Rozwój FlixMobility w Europie
FlixMobility rozszerza swoją ofertę także w Europie. W Niemczech, na tory wjechały kolejne zielone FlixTrainy, tym samym zwiększając częstotliwość kursowania nawet do dwóch razy dziennie. Uruchomienie nowych połączeń zostało przyspieszone, ze względu na ogromne zainteresowanie pasażerów. Co więcej, w pociągach oferowane są nowe udogodnienia m.in system rezerwacji miejsc czy sklepy pop-up na głównych stacjach kolejowych.

Założony w 2013 roku, FlixBus obecnie działa w 28 krajach. W maju br. uruchomił swoją usługę w Stanach Zjednoczonych, łącząc miasta na południowym zachodzie, w tym Los Angeles, Las Vegas, Phoenix i Tucson.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze